Atdheu i Për’puthen sqaron lidhjen me Morena Tarakun… | Breaking Top News
21/10/2021 16:44

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Deputetja e PD jep mesazhin -zbulon axhenden e Kuvendit të 18 Dhjetorit | Breaking Top News
03/12 14:10
11 apo 18? Deputetja e PD konfirmon Kuvendin ku do shkojë dhe arsyen | Breaking Top News
03/12 14:06
Shkodra ‘nën ujë’ përmbytje masive si rrallë herë, ja situata aktuale | Breaking Top News
03/12 14:01
Pamje të trishta! Mbërrijnë trupat e pajetë, pas aksidentit tragjik në Bullgari | Breaking Top News
03/12 13:56
Të rinjtë nuk pranojnë të vaksinohen, ja çfarë po ndodh në Lezhë | Breaking Top News
03/12 13:55
Deputetja Pampuri ‘E ardhmja e PD, largimet brenda partisë dhe Foltorja e Berishës’ Breaking TopNews
03/12 13:53
Yuri Kim ftesë për Kuvendin e Berishës! Hoxha zbulon prapaskenën | Breaking Top News
03/12 11:45
Deklarata e fortë ‘Berisha do jetë në Shtëpinë e Bardhë…’ Hoxha | Breaking Top News
03/12 11:45
Hoxha plas bombën ‘Basha probleme me drejtësinë Belge, pritet të…’ | Breaking Top News
03/12 11:44
‘Basha shkon në Kuvendin e 11 Dhjetorit për t’u përballur’ Hoxha | Breaking Top News
03/12 11:44
Ja kush do verifikojë firmat në Kuvendin e 11 Dhjetorit! Flet Hoxha | Breaking Top News
03/12 11:43
‘Verifikimi i firmave në Kuvend dhe ndryshimet në statut’ Hoxha | Breaking Top News
03/12 11:43
‘Neni me emrin Basha’ Zbardhet axhenda e 11 Dhjetorit-e zbulon Hoxha | Breaking Top News
03/12 11:36
Kush i financon foltoret e Berishës? Hoxha jep përgjigjen e papritur | Breaking Top News
03/12 11:36
‘Berisha ndaloi për kafe në Has e ktheu në miting, ja mesazhi që dha’ | Breaking Top News
03/12 11:36
Vendi surprizë i Kuvendit më 11 Dhjetor, priten dhe 71 foltore të tjera | Breaking Top News
03/12 11:30
Deklarata bombë “Basha në këtë datë zyrtarisht në hetim nga drejtësia Belge” | Breaking Top News
03/12 11:18
Belind Këlliçi iu del në krah protestuesve për censurimin e medias | Breaking Top News
02/12 15:23
‘Të zhdukësh arkivat e medias përbën krim’ Goxhaj proteston për mbylljen e JOQ | Breaking Top News
02/12 15:14
Rama pritet të vlerësohet me çmim nga Hillary Clinton, niset për në SHBA | Breaking Top News
02/12 15:04