Atdheu i Për’puthen ‘Ishte famë e shpejtë, si ta marrësh tjetrin nga rruga’ | Breaking Top News
21/10/2021 16:38

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Kuvendi Berishës në stadium! Kadilli zbardh mesazhin ‘Banalitet është miting’ | Breaking Top News
07/12 14:14
Ftesa për Kim në Kuvendin e Berishës! Kadilli ‘Në dasmë ftohet kushdo, por…’ | Breaking Top News
07/12 14:05
Kadilli në Kuvendin e Berishës dhe Bashës? Përgjigjet se ku do shkojë | Breaking Top News
07/12 14:03
‘Historia Bora-Donald-Beatrix’ Miku i vjetër i Donaldit befason me deklaratën | Breaking Top News
07/12 14:02
As Berisha as Basha s’janë fitues! Kadilli i bindur jep arsyen | Breaking Top News
07/12 13:56
Habit Kadilli ‘Ka delegatë që kanë firmosur për 11 dhe 18 Dhjetorin’ | Breaking Top News
07/12 13:56
Kadilli nxjerr prapaskenën ‘Berisha mbështet Bashën, ja kur e kuptova’ | Breaking Top News
07/12 13:55
Rrëshqitje gurësh në Elbasan, apel për drejtuesit e mjeteve në aksin rrugor | Breaking Top News
07/12 13:29
Bie në qetësi Shkodra/ Pasojat e motit nga hidrocentralet te rrugët | Breaking Top News
07/12 13:15
Shtresat e dëborës ‘veshin’ Korçën, mjegulla ‘zhduk’ rrugët -Ja situata | Breaking Top News
07/12 13:11
Moti i ‘pavendosur’! Kujdes, ja çfarë parashikohet në ditët në vazhdim | Breaking Top News
07/12 13:08
‘Rama mbledhje me kryetarët e Bashkive’ pastrimi dhe projektet për 2022 në Tiranë |Breaking Top News
07/12 13:08
‘Që të ikë Berisha, duhet të kishte ikur Basha’ Kadilli bën propozimin | Breaking Top News
07/12 13:08
Kadilli i bashkohet Foltores së Berishës? Sqaron njëherë e mirë të vërtetën | Breaking Top News
07/12 12:33
‘Escobar në Tiranë’ nën syrin ‘kritik’ të Kadillit, ja si e zbërthen | Breaking Top News
07/12 12:29
Escobar vizitë dhe në Tiranë, ja kë do takojë të parët… | Breaking Top News
07/12 12:28
‘Kadilli kundër Berishës, por pjesë e Foltores’ Ja si qëndron e vërteta | Breaking Top News
07/12 12:27
Prençi akuzon ministrin ‘Po rikthen njerëzit e inkriminuar e të dorëhequr’ | Breaking Top News
07/12 12:06
A do bëhemi seriozë me rekrutimet sepse do ta kemi të njollosur policinë! | Breaking Top News
07/12 11:50
‘Barkderrat Sandër Lleshi i mori dhe i vendosi te…’ prapaskena | Breaking Top News
07/12 11:46