Astriti përballet me Kriston, arsyeja Rrushja – Përputhen Prime, 16 Prill 2022
16/04/2022 23:30

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Antonela, momenti më i bukur i Blerimit – Përputhen, 25 Maj 2022
25/05 19:30
Prime i fundit i sezonit. Surpriza, lot, refuzime, emocione – Përputhen Prime, 23 Prill 2022
23/04 23:31
Rrushja përball dy djemve jep vendimin… – Përputhen Prime, 23 Prill 2022
23/04 23:30
Mes lotësh Rrushja i thotë Kristos, që ndalon takimet me të – Përputhen Prime, 23 Prill 2022
23/04 23:30
Samiu la studion ja çfarë ndodhi mes tij Efit dhe Mevlanit në prapaskenë – Përputhen Prime
23/04 23:30
Bora çon programin në publicitet për të qetësuar debatin Arjan-Efi – Përputhen Prime, 23 Prill 2022
23/04 23:30
Mikela dhe Erion kthehen në program, ja sfida që i nënshtrohen – Përputhen Prime, 23 Prill 2022
23/04 23:30
Mendoi se e tradhtoi bashkëshorti, por mesazhi në telefon ishte… Ja historia këngëtares – Përputhen
23/04 23:30
Florjana dhe Bruno kthehen në program, ja sfida që i nënshtrohen – Përputhen Prime, 23 Prill 2022
23/04 23:30
Mikela dhe Florjana kamera të fshehta, reagimet e djemve nuk duhen humbur – Përputhen Prime
23/04 23:30
Florjana i shkon pa reçipeta në takim, ja çfarë bëri Bruno, kamerë e fshehtë – Përputhen Prime
23/04 23:30
Astriti deklarohet për Rrushen me një surprizë, reagimi i saj nuk është entuziast – Përputhen Prime
23/04 23:30
Erioni reagon keq në kamerën e fshehtë ndaj djalit që po i ngacmonte Mikelën – Përputhen Prime
23/04 23:30
Samiu përballet me Mevlanin: Mos ma ngacmo më Efin – Përputhen Prime, 23 Prill 2022
23/04 23:30
33 vite bashkë Merita Halili dhe bashkëshorti i saj Raif përballen në program – Përputhen Prime
23/04 23:30
Prime i përballjeve të forta, refuzime dhe akuza mes protagonistëve – Përputhen Prime, 16 Prill 2022
16/04 23:31
Albi vjen dhe ja numëron Alesjas sot në program të gjitha – Përputhen Prime, 16 Prill 2022
16/04 23:30
Filloreta e lë Efin në përballje: Nuk dua të kem të bëj me ty – Përputhen Prime. 16 Prill 2022
16/04 23:30
Efi përballet me Filloretën pas tensioneve të vazhdueshme – Përputhen Prime, 16 Prill 2022
16/04 23:30
Astriti përballet me Kriston, arsyeja Rrushja – Përputhen Prime, 16 Prill 2022
16/04 23:30