Asociacioni/ Arsim Sinani:Kurti e ‘shtyrdhi’ Zajednicën mirë, më pas nxorri 6 pika |ZonaZero TopNews
07/02/2023 21:37

I ftuar sot në Zona Zero ishte politologu Arsim Sinani i cili ka folur për planin franko-gjerman dhe njohjen e Kosovës nga Serbia

Albin Kurti non-grata në Amerikë, politikani që goditi me deklaratën e fortë… | Zona Zero Top News
29/03 19:25
Rriten pagat dhe pensionet? Ekspertët zbulojnë kush përfiton dhe… | Zona Zero Top News
29/03 19:25
Reagimi i Serbisë dhe situata në Luginën e Preshevës | Zona Zero Top News
29/03 19:24
Lugina e Preshevës në duart e Blinken- Zbulohen zhvillimet që priten | Zona Zero Top News
29/03 19:22
Ambasadori amerikan në Serbi takon shqiptarët e Preshevës, deklaratat | Zona Zero Top News
29/03 19:21
Si do të ndikojë rritja e pagës minimale tek bizneset? Analizojnë ekspertët | Zona Zero Top News
29/03 19:18
Rama do rrisë pagat për sektorin publik, çfarë ndodh me privatin? | Zona Zero Top News
29/03 18:52
‘Edi Rama hapi ‘thesin’ për pensionistët para zgjedhjeve’-Analizon Pano Soko | Zona Zero Top News
29/03 18:52
Rritja e pagës mesatare 900 euro, Rama zotohet për të rritur pagat | Zona Zero Top News
29/03 18:50
Mesazhi i Blendi Fevziut për shtetin, duhet zbardhur sulmi ndaj Top Channel | Zona Zero Top News
29/03 18:28
ALARMI që ngre Blendi Fevziu pas ngjarjes së rëndë në TCH, po vriten njerëz… | Zona Zero Top News
29/03 18:25
Sulmi terrorist ndaj Top Channel, Fevziu: E paimagjinueshme, po vriten njerëz | Zona Zero Top News
29/03 18:22
Bien akuzat për PD-në, s’ka para ruse dhe pagesa të paligjshme | Zona Zero Top News
29/03 18:19
PD pastrohet nga akuzat për para ruse, ja çfarë doli nga dokumentat | Zona Zero Top News
29/03 18:17
PD pastrohet nga akuzat për para ruse, ja çfarë doli nga dokumentat | Zona Zero Top News
29/03 18:17
Blendi Fevziu i revoltuar me deklaratat pas sulmit ndaj Top Channel | Zona Zero Top News
29/03 18:15
Roland Bejko në 97′ kanë tentuar ta vrasin, pse u vendos si kandidat | Zona Zero Top News
29/03 18:14
Një PD pa Berishën, kush e braktisi doktorin? Analiza e gazetarit | Zona Zero Top News
29/03 18:06
‘PD-ja e Alibeajt nuk do fitore por…’-Deklarata e gazetarit Muça | Zona Zero Top News
29/03 18:03
Detajet nga 500 mijë $ që u administruan nga Basha, dokumentat dhe kompanitë e…! | Zona Zero TopNews
29/03 17:56