Artur Bibe tregon prapaskenat, ja çfarë nuk u filmua gjate vizitës së Ramës
16/09/2020 21:49

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – Si po menaxhohet pandemia? Ministrja Ogerta Manastirliu përballë gazetares Eni Vasili
30/09 01:30
Koduzi ja thotë në sy Bratajt: 127-ta nuk i shkon njerëzve në shtëpi, ja çthonë mjekët e familjes
29/09 23:07
Qytetarët po kurohen në shtëpi dhe po shmangin spitalet? Flasin Brataj dhe Koduzi
29/09 22:47
“Shkatërruat sistemin parësor”, ekspertët e shëndetësisë debatojnë ashpër në Open
29/09 22:47
Koduzi ja thotë në sy Bratajt: 127-ta nuk i shkon njerëzve në shtëpi, ja çthonë mjekët e familjes
29/09 22:40
Shqipëria bën pak apo shumë testime? Koduzi dhe Brataj përballin shifrat në Open
29/09 22:23
“Vaksinat kanë mbërritur në Shqipëri dhe nesër fillon vaksinimi”, Manastirliu jep lajmin
29/09 22:23
Manastirliu flet për vetëvrasjet e 2 qytetarëve me covid, mjekët respektuan protokollet
29/09 22:22
Brataj vjen në studion e Open me maskën “127” dhe ka një apel për qyetarët
29/09 22:21
Ministrja Manastirliu akuza Opozitës: Po e përdor politikisht sëmundjen
29/09 21:42
Basha përmendi fjalën katastrofë, Manastirliu: Më dridhet mishi
29/09 21:42
Nuk ka asnjë shkollë të mbyllur për shkak të koronavirus, Ministrja hedh poshtë lajmin
29/09 21:41
Manastirliu optimiste me situatën, Eni Vasili e pyet se përse na ka mbyllur derën BE?
29/09 21:32
Si po menaxhohet pandemia? Ministrja e Shëndetësisë Manastirliu flet në Open për situatën
29/09 21:30
Open- “Tërheqja e PS-së për Kodin Zgjedhor”, flasin Murrizi, Gjekmarkaj, Ngjela, Çupi dhe Mërtiri
29/09 02:31
Pse koalicionet janë të rëndësishmesh? Ngjela shpjegon se çdo të ndodhte brenda Opozitës
28/09 23:01
Nxehet debati në Open, ja çfarë tha Frrok Çupi që e futi në debat të fortë me Gjekmarkajn
28/09 23:00
Mërtiri “kundër” listave të hapura: Fitojnë të fortët, personat me para dhe ata me mbështetje mediatike
28/09 23:00
Avokat Ngjela vlerëson ndryshimet në kod të propozuara nga PD-LSI, koncept Amerikan
28/09 22:12
“Ik e rrej katunarët e Myzeqesë”, “Pse nuk e thua që je i PD”, Murrizi debaton me Mertirin
28/09 22:08