Artion dhe Alberta Vreto zbulojnë sekretet në çift – Pushime On Top, 20 Korrik 2021
20/07/2021 19:30

Programi "Pushime on Top" është guida e ditëve të nxehta të verës. Publiku që qëndron në shtëpi mund të këshillohet për destinacione të ndryshme, mundësi pushimi dhe argëtimi në Shqipëri, duke gërshetuar kulturën dhe traditën shqiptare. Autore: Ori Nebijaj Prezantojnë: Flori Gjini dhe Ori Nebijaj

Merita Merja, makeup artistja shqiptare prek majat e karrierës në Dubai! – Pushime On Top
29/08 12:08
Ekskluzive/Brenda tunelit të Llogarasë, detaje të padëgjuara! Ja kur premtohet hapja!-Pushime On Top
18/08 20:06
Këtu nis vera juaj e paharrueshme! Por, ja disa sekrete për t’u patur parasysh! -Pushime On Top
18/08 19:30
Për herë të parë në TV, detajet e ndërtimit të tunelit të Llogarasë! -Pushime On Top
18/08 19:30
Moyo, guri i çmuar në bregdetin e Drimadhes -Pushime On Top
18/08 19:30
Quiz-i i shumëpritur/ Të qeshura pa limit & situata komike mes pushuesve! -Pushime On Top
18/08 19:30
Megi Doçi, sakrificat dhe pasioni për futbollin – Pushime On Top
17/08 19:30
Diva e muzikës shqiptare? Përgjigjen MC Kresha & Lyrical Son! – Pushime On Top
17/08 19:30
MC Kresha & Lyrical Son me fat për njëri-tjetrin, në shoqëri dhe karrierë! – Pushime On Top
17/08 19:30
Muzika në Shqipëri & Kosovë, MC Kresha: “Ja ç’na bën ne të veçantë” – Pushime On Top
17/08 19:30
Lini, vendbanimi më i vjetër në Evropë dhe arsye të tjera për ta vizituar – Pushime On Top
17/08 19:30
60 vite në Lin; historia e gruas që sakrifikoi rininë e saj për dashurinë! – Pushime On Top
17/08 19:30
Opinionist në BBV3? Bled Mane: “Do jem kokë më kokë me…” -Pushime On Top
16/08 19:30
Kriset grupi “LEK”? Efi Dhedhes: “BBVIP, kapitull i mbyllur…” -Pushime On Top
16/08 19:30
A do ta shohim sërish në ekran, si moderatore? Flet Jonida Maliqi! -Pushime On Top
16/08 19:30
Panairi brenda festivalit “Nona”, gjyshet e Përmetit tregojnë sekretet! -Pushime On Top
16/08 19:30
“Nëse je me këmbë në tokë, fama s’të ndryshon”, rrëfehet Efi Dhedhes! -Pushime On Top
16/08 19:30
Adrenalinë dhe aventurë në kodrat e Pezës… -Pushime On Top
16/08 19:30
“Nga 1 sufllaqe, tek 30 mijë euro”, Bled Mane tregon pse mungoi Luizi në Përmet -Pushime On Top
16/08 19:30
Festivali “Nona” në Përmet, Bled Mane tregon detaje interesante -Pushime On Top
16/08 19:30