Armaldo s’duhet të pranojë t’i thërrasin ‘Maestro’-Analizon eksperti Kallanxhi | Zona Zero Top News
27/01/2023 22:27

I ftuar sot në Zona zero ishte Tomi Kallanxhi eksperti i IT i cili ka folur për fenomenin Big brother Vip, kush është personazhi më i kërkuar "Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00. "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

BERISHA valixhet gati për të u arratisur?/ ZBULOHET plani, sherr në PD, ARGITA merr frenat në dorë
17/06 23:41
PAZARE politike mes RAMËS dhe BERISHËS/ Kara: Nuk mund të hyjmë në BE me këtë treg politik
17/06 23:20
SHEHI AKUZA të forta për BERISHËN dhe RAMËN/ “Kodin e mbajnë për të ruajtur monopolin PS-PD”
17/06 23:17
DASHAMIR SHEHI sherr live në program me AVOKATIN/ Kara: Fundi politik i Berishës ka ardhur me kohë
17/06 23:10
Propaganda serbe kundër turizmit shqiptar! Deputeti shfaq sfidat dhe benefitet e sezonit në Durrës
17/06 23:07
Sfida e sezonit turistik në Durrës Te ftuar: Jurgis Çyrbja, Deputet i PS
17/06 23:06
BERISHA merr VULËN, drejtësia e gropos/ Kara: MB dhe SHBA i vendosën një vulë më të madhe se e PD
17/06 23:06
BRITANIA i vë DAMKËN BERISHËS/ Baçi: Vendimi nuk na intimidon | Zona Zero
17/06 23:05
BERISHA NON GRATA,PLAS debati në studio/ Shehi: Kongreset ishin fasadë, pa debat të brendshëm
17/06 23:05
KURTI shkatërroj gjithçka në KOSOVË/LIMAJ: Ne do e implementojmë asociacionin e komunave | Zona Zero
17/06 22:14
SHPËRTHEN LIMAJ ndaj KURTIT: Gabimi fatal i KURTIT, 50 % e popullit është opozitar | Zona Zero
17/06 22:09
KURTI fut në paranoja politikën e KOSOVËS?/ LIMAJ: Mungesa e unitetit, rrezik për shpërbërje
17/06 22:09
BOMBË! KURTI mesazhe me agjentët SERBË?/ LIMAJ: Kosova asnjëherë s’ka qenë në duar më të dyshimta
17/06 22:08
Ekskluzive! LIMAJ për email-et me BIA-n SERBE: Kosova, në duar të dyshimta, UDBA kthehet fuqishëm
17/06 22:06
Me lot në sy FATMIR LIMAJ zbulon planin e rrezikshëm të ALBIN KURTIT në bashkëpunim me SERBËT
17/06 21:32
TRONDIT LIMAJ! Krisja RAMA-KURTI, akuza e bashkimit kombëtar, maskë e kryeministrit të Kosovës
17/06 21:30
EKSKLUZIVE! FATMIR LIMAJ përballë Milaim Zekës/ Kosova në udhëkryq, mes lindjes dhe perëndimit
17/06 21:29
Sanksionet ndaj Kosovës! Limaj: Urat e ndërtuara me vështirësi, u shkërmoqën | Zona Zero
17/06 21:27
LIMAJ i ashpër me KURTIN!/ Egoist, veriu arenë me të cilin ushqen perëndimin | Zona Zero
17/06 21:27
LIROHET BELERI nga BURGU?/ RAMA mbyll kufijtë? GREQIA bllokon SHQIPËRINË, gati LUFTA? | Zona Zero
10/06 23:41