Arjani i hidhet Mateos ashpër në mbrotje të Kamilës – Ep.15 Përputhen 30/09/2022
30/09/2022 19:30

Ditën e sotme, në studion e "Përputhen" u realizua takimi mes Laurës dhe Jeroanit, padyshim më i çuditshmi i ndodhur ndonjëherë në program! Por në hapje, ishin Kamila dhe Mateo ata që u vendosën përballë njëri-tjetrit, për t'u sqaruar. Gjatë takimit, Kamila u përlot dhe në fund nuk mungoi as reagimi i Arjanit, i cili u hodh në mbrojtje të konkurrentes, kundër Mateos. Shumë surpriza në fund, teksa konkurrentët djem përzgjedhin vajzat për takim, brenda apo jashtë studios...

Donato dhe Irisi kërkojnë pauzë nga marrëdhënia e tyre – Ep.63 Përputhen 07/12/2022
07/12 19:30
Donato dhe Irisi përballen, shkaku Petro – Ep.63 Përputhen 07/12/2022
07/12 19:30
Irisi flirtoi me Petron, Donato sot i lënduar, i kërkon llogari – Ep.63 Përputhen 07/12/2022
07/12 19:30
Petro komplimenton Orsiolën, Irist i vjen inat – Për’puthen Prapaskena
07/12 11:20
Lea i bërtet shumë keq Petros, të dy zënka në prapaskenë – Për’puthen Prapaskena
07/12 11:20
Orsiola dhe Lea tallen keq me Irisin – Për’puthen Prapaskena
07/12 11:19
Ilda ‘hot’ në prapaskenë, fustani që i ndezi të gjithë – Për’puthen Prapaskena
07/12 11:19
Petro i kërkon falje Ildës ,për çfarë? – Për’puthen Prapaskena
07/12 11:18
Mateo dhe Kamila ‘gërricen’ në prapaskena – Për’puthen Prapaskena
07/12 11:18
Lea nuk pushon së qari, Irisi komenton mbi familjen e Leas – Ep.62 Përputhen 06/12/2022
06/12 19:31
Remili dhe Eda tallen me Loridën – Ep.62 Përputhen 06/12/2022
06/12 19:30
Irisi ka një koment për motrën e Leas, ja çfarë i thotë – Ep.62 Përputhen 06/12/2022
06/12 19:30
Arjani godet keq sot Remilin… – Ep.62 Përputhen 06/12/2022
06/12 19:30
Mateo i refuzon kërcimin Leas, por çfarë ndodhi? – Ep.62 Përputhen 06/12/2022
06/12 19:30
Ilda rikthehet provokuese dhe qëllon Petron… – Ep.62 Përputhen 06/12/2022
06/12 19:30
Lea s’pushon së qari, nga surpriza që ndodhi në studio – Ep.62 Përputhen 06/12/2022
06/12 19:30
Lorida shpërthen ndaj takimit të Remilit dhe Edës – Ep.62 Përputhen 06/12/2022
06/12 19:30
Bora Zemani, çfarë nuk keni parë nga prapaskenat – Për’puthen Prapaskena
06/12 11:19
Bora Zemani , nga grimi në studio – Për’puthen Prapaskena
06/12 11:19
Ilda duke hyrë me çanta në duar në Top Channel – Për’puthen Prapaskena
06/12 11:18