Arba:Nuk dal jetë nate me vajzën sepse nuk flirtoj dot në praninë e saj-Shqipëria Live 27 Tetor 2021
27/10/2021 16:59

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

“Më vdiq në duar”,miku i nxënësit që u vra në Deçan:E nxora nga dritarja e autobusit-Shqipëria Live
29/11 16:18
” I flisja rrugës për në spital, por dha shpirt në prehrin tim” flet miku i Ledionit-Shqipëria Live
29/11 16:17
Vrasja në Deçan, eksperti: Objektivi ka qenë shoferi, ka pasur probleme personale-Shqipëria Live
29/11 16:14
Vrasja e trefishtë në Deçan,a është akt terrorist?Eksperti nga Kosova jep përgjigjen-Shqipëria Live
29/11 16:14
Mund të ketë pasur inat personal me shoferin,eksperti jep detaje për vrasjen në Deçan-Shqipëria Live
29/11 16:10
Vrasja e trefishtë në Deçan,eksperti:Zbulohet nga tabulatet telefonike të nxënësve-Shqipëria Live
29/11 16:08
“Nuk ka qenë për autobusin” psikologia tregon se janë ngatërruar objektivi – Shqipëria Live
29/11 16:08
Atentati i Deçanit, mësuesja e Gentës: Boll na vratë fëmijët! Genta si lule e bukur-Shqipëria Live
29/11 15:54
”Qëlloi drejt nesh me armë,isha pas Gentës e Ledionit”,flet e mbijetuara e autobusit-ShqipëriaLive
29/11 15:53
“Na vranë kolegun, s’kishte konkurrencë”,flasin miqtë e shoferit që iu bë atentat-Shqipëria Live
29/11 15:38
“Vrasësi u afrua në xham,shikoi nëse kishin vdekur”,kushëriri i Gentës:Vajzë perfekte-Shqipëria Live
29/11 15:37
“Vajza ime udhëtonte çdo ditë me Gentën”,kushëriri tregon sjelljen e shoferit-Shqipëria Live
29/11 15:37
Detaje rrëqethëse nga vrasja e trefishtë në Deçan, pamje nga vendngjarja-Shqipëri Live29 Nëntor 2021
29/11 15:35
Erjona dhe Flori suprizohen,balerinat e vogla “pushtojnë” studion-Shhqipëria Live 29 Nëntor 2021
29/11 15:28
Akrobatja rrezikon jetën, TKZ “djegin” Tiranën së bashku me Fionen-Shqipëria Live 29 Nëntor 2021
29/11 15:28
Mësuesi pedofil rikthehet në punë, detajet dhe e kaluara e 62-vjeçarit- Shqipëria Live 29 Nëntor2021
29/11 14:51
Atentat nxënësve e shoferit në Deçan,detajet e ngjarjes e momentet e fundit -ShqipëriaLiveNëntor2021
29/11 14:27
“Ditën e tërmetin isha 8 muajshe shtatzënë” Romina: Ika në Kosovë,linda para kohe-Shqipëria Live
26/11 16:53
Mendova se e kisha humbur fëmijën nga tronditjet e tërmetit,34-vjeçarja rrëfen tmerrin-ShqipëriaLive
26/11 16:53
” Jo në shtëpi se vjen ish-gruaja”,Çimi fton Stelën për darkë, po ku?-Shqipëria Live 26 Nëntor 2021
26/11 16:52