Arbana: Jam fansja e Fifit – para Big Brother Vip – Nostalgji
11/11/2021 14:05

Në emisionin “Dua të të bëj të lumutur” drejtuesja e emisionit Arbana Osmani pranon publikisht që ajo dhe mikeshat e saj janë fanset e Fifit dhe në mënyrë të veçantë pëlqen këngen “Psikopatja ime”. Emisioni është transmetuar më date 13 Prill 2019.