Antonela rikthehet në program, dhe bën rrëmujë studion… – Përputhen, 18 Maj 2022
19/05/2022 09:39

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Top News – Turistja vritet nga peshkaqeni / Egjipti mbyll të gjitha plazhet në Detin e Kuq
04/07 09:30
E papritur / Konkurrenti i ulet në gjunjë me unazë modeles e i propozon E Diell 03/07/2022
04/07 09:29
Top News – ‘Ndjej turp për Putin dhe Medvedev’/ Ish presidenti sovjetik Gorbaçov shtrohet në spital
04/07 09:29
Top Channel/ NATO e pranon: “Sulm i mundshëm ndaj një vendi anëtar”, Ballkani në fokus!
03/07 09:58
Top News – Parashutistë serb në kufi me Kosovën / KFOR sqaron çfarë ndodhi: Ishte një…
03/07 09:57
Edicioni Informativ, 02 Korrik 2022, Ora 12:00
03/07 09:56
Top News – Rusia, 24 orë kohë vendit ballkanik/‘Tërhiquni ose ndërpresim marrëdhëniet diplomatike!’
02/07 09:28
Shumë puthje & të qeshura! Claydee, Olsi Bylyku & Egli Tako në “Më lër të flas”
02/07 09:28
Top News – Tanket e Putinit në Tallin…! / A do të mundet NATO të mbrojë Evropën?
02/07 09:27
Top News – Putin i përgjigjet Johnsonit / ’Po të isha grua do ta pushtoja sërish Ukrainën!’
01/07 09:46
Top Channel/Anglia “hyn ushtarakisht” në Ballkan, Johnson: S`do lejojmë ta “marrë” Putini!
01/07 09:46
Edicioni Informativ, 30 Qershor 2022, Ora 19:30
01/07 09:46
Top News-Rama i hedh dorën në qafë Biden/Kryeministri ‘habit’ presidentin amerikan
30/06 09:38
Top News-1 milionë trupa më shumë, NATO-izohet Evropa/Biden: Vladimir Putin po merr atë që nuk donte
30/06 09:37
Top News- Çfarë i tha Biden për Shqipërinë!/Rama zbulon kërkesën që u bëri vendeve të NATO
30/06 09:37
Top News – Shkrihen akujt mes Erdogan dhe Biden / Takohen në Madrid, F-16 dhe Rusia në axhendë
29/06 09:25
Top News – Britania është në prag të Luftës / Një moment si i 1937-ës! Paralajmëron shefi i ushtrisë
29/06 09:24
Edicioni Informativ, 28 Qershor 2022, Ora 19:30
29/06 09:24
Top Channel/ “U mbytën në lumë, s’mundëm t’i shpëtonin”,flet djali që pa aksidentin tragjik në Berat
28/06 09:21
Edicioni Informativ, 27 Qershor 2022, Ora 15:00
28/06 09:20