Antonela heq sandalet dhe gjuan Atdheun – Përputhen, 28 Prill 2021
29/04/2021 09:26

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Gilberta dhe Iliri përballen pas 3 javësh që nuk flisnin – Përputhen +40, 12 Qershor 2021
13/06 09:01
Top News – Hajdutit i bie infarkt/ Jetën i’ia shpëton personi që do grabiste
13/06 09:01
Iliri qetëson Gilbertën në përballjen pas shumë kohësh – Përputhen +40, 12 Qershor 2021
13/06 09:01
Top Arena/ Dedikimi special për Antonela Berishën në prezantimin e saj sensual në Top Arena
12/06 10:30
Pas incidentit me Stelën, Armando kthehet në studio, ja çfarë ndodhi- Përputhen +40, 11 Qershor 2021
12/06 10:30
Stela përballet me Armandon pas situatës së tensionuar mes tyre – Përputhen +40, 11 Qershor 2021
12/06 10:30
Çudit Gilberta: Më pëlqejnë dy burra, nuk jam ende e vendosur – Përputhen +40, 10 Qershor 2021
11/06 09:09
Samiu i thotë zemër, Gilberta vihet në siklet – Përputhen +40, 10 Qershor 2021
11/06 09:08
Top Channel/ Polici i dehur i pret këmbët të riut, shkaktari i aksidentit iku nga vendi i ngjarjes
11/06 09:08
Çimi del me Lindën, ama insisiton të bëj për vete Stelën… – Përputhen +40, 9 Qershor 2021
10/06 09:16
Top Channel/ Nëna var vajzën nga ballkoni si ndëshkim, 3 vjecarja bie e ndërron jetë!
10/06 09:16
Top Channel/ Antonela zbulon se konkurroi në versionin italian të “Për’puthen”, por u largua
10/06 09:15
Lindita josh në takim Ilirin, ana që se kishim parë me herët – Përputhen +40, 8 Qershor 2021
09/06 09:13
Top Channel/ Francë, votuesi i zemëruar qëllon me shuplakë Macron në mes të rrugës!
09/06 09:13
Lindita i hipën në krah Ilirit, po Gilberta si reagoi? – Përputhen +40, 8 Qershor 2021
09/06 09:13
Giuseppe rrëfen sekretin e jetës: Një fëmijë të dytë që nuk ja ka treguar djalit – Përputhen +40
08/06 09:23
Kërcim në studio, kush zgjodhi kë? – Përputhen +40, 7 Qershor 2021
08/06 09:23
Giuseppe çmend Shqipen dhe e ngre ne krah – Përputhen +40, 7 Qershor 2021
08/06 09:23
Stela rikthehet dhe mes lotësh shpjegon situatën që degradoi – Përputhen +40, 5 Qershor 2021
06/06 09:11
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 5 Qershor 2021
06/06 09:11