“Andi vjen si kalama blloku”, Bushati-Murrizit s’të heq asnjë presje deri tani
26/10/2020 22:01

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – ‘Kriza dhe buxheti’- Ministrja Anila Denaj replikon dhe debaton me ekspertët e ekonomisë
03/12 01:03
Ja si e parashikojnë 2021-shin, Brumbulli, Guxholli, Lazimi, Civici dhe Denaj
02/12 23:32
Do ti paguajë Shqipëria gjobat miliona euro në arbitrazh? Denaj nuk ka një përgjigje shteruese
02/12 23:10
FMN paralajmëroi destabilitet politik dhe pakënaqësi sociale, Ministrja Denaj flet për skenaret
02/12 22:55
Denaj, Guxholli, Lazimi dhe Civici debat për borxhin publik
02/12 22:52
Brumbulli: Të gjitha vendet e BE janë në borxh. FMN nuk është kundër nëse borxhi përballohet
02/12 22:49
Gazetarja e TCH, Dobra pyet Ministren: Ka Qeveria një plan B nëse situata përkeqësohet?
02/12 22:20
Denaj pyet Guxhollin: Keni menaxhuar vit krize si ky?
02/12 22:15
Civici: Buxheti është Optimist, po të ishte elektoral do kishte të tjerë tregues
02/12 22:08
“Check Up” është pezulluar, Denaj replikon me Lazimin për projektet që duhet të anulohen
02/12 22:08
“Në një klub hyn Bill Gates dhe të gjithë bëhemi të pasur”, shembulli i Lazimit për ekonominë
02/12 22:08
Ekspertja Guxholli: Ja pse buxheti është elektoral. Dikur u tallet me veprat e PD në infrastrukturë
02/12 22:04
Guxholli replikon me Denaj: FMN duket sikur përmblodhi të gjitha kritikat e ekspertëve dhe Opozitës
02/12 22:03
Buxhet optimist, realist apo elektoral? Ministrja Denaj e ftuar në Open përballë ekspertëve
02/12 21:57
Open – ‘Pse tha jo Merkel?’, Frrok Çupi dhe Ndreca përplasen ashpër me Grida Dumën e Gjekmarkajn
02/12 01:14
Duma-Çupit: Je llum që nuk i meriton thinjat, nuk je burrë por këllirë
01/12 22:42
“Po të ma kërkojë Grida, të lidh pas emisionit dhe të pështyjë”, Gjekmarkaj shpërthen ndaj Çupit
01/12 22:38
Kreshnik Spahiu tregon kohën kur Shqipëria ishte më afër BE-së, por ja çfarë ndodhi
01/12 22:27
Gjekmarkaj del në krahë të Grida Dumës, i thotë Frrok Çupit je një hiç
01/12 22:27
“Europa kërkon në burg Metën”, deklarata e Çupit që e bëri Grida Dumën të shpërthejë
01/12 22:20