Andi i “Për’puthen” flet për vajzën që puthi në foto – Shqipëria Live 22 Tetor 2020
23/10/2020 10:25

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Autore: Olsa Muhameti Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Rikthehen në studio dhe përballen Melisa me Sindin – Përputhen, 01 Dhjetor 2020
02/12 09:10
“Pusho”/ Andi shpërthen ndaj Sindit: Mos më thuaj mua pusho – Përputhen, 01 Dhjetor 2020
02/12 09:10
Çfarë ndodhi me kamera të fikura mes Mevlanit dhe Sindit – Përputhen, 01 Dhjetor 2020
02/12 09:10
Sindi dhe Melisa shpërthejnë kundra njëra-tjetrës, Melisa le studion – Përputhen, 30 Nëntor 2020
01/12 09:14
“Ti shkon për një kafe”, shprehja që nxori jashtë gjithë studion – Përputhen, 30 Nëntor 2020
01/12 09:14
Takimi i dytë Mevlani dhe Sindi ishte kaq i ëmbël – Përputhen, 30 Nëntor 2020
01/12 09:14
N’fermë: Ç’po ndodh/Maya mjel lopët, Gjuzi bakraxhi, habisin Lori & Bledi “E Diell”, 29 Nëntor 2020
30/11 08:59
Edicioni Informativ, 29 Nëntor 2020, Ora 12:00 – Top Channel Albania – News – Lajme
30/11 08:59
Portokalli – Episodi 9, Sezoni 34, 29 Nëntor 2020
30/11 08:59
Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show
29/11 09:07
Top News – Kulla më e lartë në botë/ Dubai, vishet me ngjyrat kuq e zi
29/11 09:07
Top News – Moti i keq… Sardenjë, viktima e të zhdukur
29/11 09:07
Më në fund Ana përballet me Fatjonin – Përputhen, 27 Nëntor 2020
28/11 10:04
Sërish britma mes Melisës dhe Anës: Ti e ke fajin për Fatjonin dhe Anën – Përputhen, 27 Nëntor 2020
28/11 10:04
Takimi Fatjon Melisa është më i nxehtë” se i pari – Përputhen, 27 Nëntor 2020
28/11 10:04
U akuzua se është në një lidhje jashtë, flet Ana e parë – Përputhen, 26 Nëntor 2020
27/11 10:03
Pse Tea përqafon Anën e parë, çfarë ndodhi? – Përputhen, 26 Nëntor 2020
27/11 10:03
Fatjoni përqafon Anën e parë – Përputhen, 26 Nëntor 2020
27/11 10:03
A po shkon Tea drejt Elvisit, çfarë ndodhi në takimin e tretë – Përputhen, 25 Nëntor 2020
26/11 09:18
Ja hyrja e re, Atdheu trazon ujërat në Përputhen – Përputhen, 25 Nëntor 2020
26/11 09:18