Andi Bora raporton nga drejtoria e policisë: Akuzat për kontrollorët dhe sa rrezikojnë ata
08/04/2021 21:29

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Nëse zgjedhjet do të mbaheshin të dielën: 48.4 % mendojnë se i fiton PS, 39.3% PD-AN dhe 5% LSI
09/04 07:07
Open – Sondazhi i tretë, kush fiton në 25 prill? Bolino, Peza përplasen me Abilekajn e Gjekmarkajn
09/04 03:33
Peza: Nëse rezultatet mbesin si në sondazh, rikonfirmohet rezultati i 2017-ës me PS fituese
09/04 00:05
Sondazhi/ Kush mendoni se do ti fitojë zgjedhjet? PS 48 %, PD 32 %, LSI 1 %
08/04 22:46
Gjetjet e sondazhit të IPSOS përplasin Bolinon me Gjekmarkajn, “kë mashtruar opinionin publik”
08/04 22:42
Sondazhi/ Ja si vlerësohet Rama për procesin e vaksinimit, paneli me opinione të ndryshme
08/04 22:38
IPSOS, Gjekmarkaj: Sondazhi është porositur nga PS, Markeze: E ka porositur Top Channel
08/04 22:35
Peza ironizon Gjekmarkajn, debat mes përfaqësuesit të PS dhe PD
08/04 22:35
Abilekaj: Rama flet më thjeshtë me Erdogan e Mitsotakis se me Metën dhe Bashën, debat me Bolinon
08/04 22:17
Kreshnik Spahiu: Shteti duhet të shkarkojë ç’do kontrollor që ka lidhje politike
08/04 22:17
Abilekaj: Çmenduritë e Ramës diskutohen nga kolegët e mi, debat me Eni Vasilin dhe Pezën
08/04 21:45
Peza: S’është hera e parë që në Rinas vijnë kontrollorë të huaj, ndodhi kur erdhi Presidenti Amerikan
08/04 21:45
Gjekmarkaj tregon me emra punonjësit e “Albkontrollit”, njerëz të afërm të politikanëve të rëndësishëm
08/04 21:41
Andi Bora raporton nga drejtoria e policisë: Akuzat për kontrollorët dhe sa rrezikojnë ata
08/04 21:29
Bolino jep lajmin: Shumë nga kontrollorët do kthehen nesër në punë
08/04 21:28
Muhamed Veliu sjell detaje të reja live nga Rinasi: Në Shqipëri kanë mbërritur kontrollorë Turq
08/04 21:26
Open – Kush e bllokoi Rinasin? Flasin Nurellari, Gjikondi, Babaramo, Kadia dhe av. Kthupi
08/04 07:06
Çfarë po ndodh brenda “Albkontrollit” dhe Aeroportit, sa janë pagat dhe tenderat? Debat në Open
08/04 01:12
Do të kthehen në punë kontrollorët e Riansit nesër? Avokati: Nuk kam informacion çfarë do ndodhë
08/04 01:10
Plas në Open, Babaramo-Kadias: Nga i djathtë u bëre i majtë, s’ke shas të më bësh 5 pyetje
08/04 01:08