“Andej je vetëm”! Frederik Ndoci: Po kthehem përfundimisht në Shqipëri- S’e Luan Topi
05/11/2022 19:30

Gjithmonë, "ajo që po flitet është e vërteta që s'e luan as topi!". Një emision që pretendon të hyjë në privatësinë e të ftuarit, me lejen e tij, për të rrëfyer diçka të pathënë. Çdo të shtunë, ora 18:00 në Top Channel. Prezanton: Erjona Rusi Autore: Rezi Nika

Anxhela zbulon partnerin, tentativat për vetëvrasje të Ronaldos, sekretet e velinave – S’e Luan Topi
04/02 19:17
Nga divorci i prindërve te planet për martesë, të pathënat e dy velinave – S’e Luan Topi
04/02 19:16
“Jemi me Luizin”, velinat e Fiks Fare flasin për “Big Brother VIP” – S’e Luan Topi
04/02 19:15
Nuk e sheh të atin prej vitesh, velina i kërkon takim nga studio – S’e Luan Topi
04/02 19:15
Velina përlotet nga letra e mamasë: Është burrneshë, ka qenë dhe baba për ne – S’e Luan Topi
04/02 19:15
Kemi dasmë! Velina e Fiks Fare jep lajmin ekskluziv – S’e Luan Topi
04/02 19:15
Dy tentativat për vetëvrasje të Ronaldo Sharkës! Parashikimi për “BBVIP” me filxhan – S’e Luan Topi
04/02 19:01
Kiara ka rënë brenda me Luizin, Ronaldo komenton çiftin e Big Brother VIP – S’e Luan Topi
04/02 19:00
Tentoi të vetëvritej në 9-vjeçare, Ronaldo Sharka jep një mesazh të fortë – S’e Luan Topi
04/02 19:00
“Kam tentuar 2 herë t’i jap fund jetës!” Rrënqeth Ronaldo: Kam trauma nga bullizmi – S’e Luan Topi
04/02 19:00
Kush e fiton “Big Brother VIP”, e zbulon filxhani i Ronaldos – S’e Luan Topi
04/02 19:00
Arkivol të gdhendur në trup, gazetari drithëron studion me historinë e tij – S’e Luan Topi
04/02 19:00
‘Partneri’ i Anxhela Peristerit, planet për fëmijë dhe bashkëpunimet e reja – S’e Luan Topi
04/02 18:31
Anxhela Peristeri tregon hapur cili bashkëpunim i ka pëlqyer – S’e Luan Topi
04/02 18:30
Letra nga e ëma mbush në lot Anxhela Peristerin – S’e Luan Topi
04/02 18:30
Është martuar në fshehtësi? Anxhela Peristeri jep përgjigjen e papritur… – S’e Luan Topi
04/02 18:30
Ja këngëtari shqiptar që ndihmoi Anxhela Peristerin në tregun grek – S’e Luan Topi
04/02 18:30
Historia që nuk e dinim! Era Rusi zbulon aventurën me miken e saj, Anxhela Peristeri –S’e Luan Topi
04/02 18:30
Publiku shqiptar apo grek? Anxhela vihet në siklet dhe zgjedh – S’e Luan Topi
04/02 18:30
Bashkëpunim me Elvana Gjatën dhe Flori Mumajesin? Ja çfarë zbulon Anxhela – S’e Luan Topi
04/02 18:30