Ana braktis “Përputhen”, ja çfarë ndodhi pas episodit të kaluar – Përputhen, 23 Nëntor 2020
24/11/2020 09:02

Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 09:07
Kur Gjini u “bë” GREK… Dropulli, grek apo shqiptar? E vërteta – Gjurmë Shqiptare
17/01 09:07
Kamera e fshehtë,një ‘rrëmbim’ i papritur & dhimbja e një nëne!-Më thuaj një dëshirë,Episodi i plotë
17/01 09:07
Prezantohen 4 djem të rinj në “Për’puthen” – Përputhen, 15 Janar 2021
16/01 10:41
Andi, djali i ri trazon ujërat ne “Për’puthen” – Përputhen, 15 Janar 2021
16/01 10:38
Një mjek popullor vjen në “Për’puthen” – Përputhen, 15 Janar 2021
16/01 10:38
Fationi zhvishet, Ana e masazhon, çfarë nuk ndodhi në këtë takim – Përputhen, 14 Janar 2021
15/01 09:23
Dënime dhe kafshime në takimin Fation-Ana – Përputhen, 14 Janar 2021
15/01 09:23
Fationi deklaratë të fortë; “Ana mund të hyjë në zemrën time” – Përputhen, 14 Janar 2021
15/01 09:23
E papritur: Melisa, skena xhelozie dhe inati kundra Mevlanit – Përpthuen, 13 Janar 2021
14/01 09:20
Sondazhi, ja vajza më e preferuar e publikut – Përputhen, 13 Janar 2021
14/01 09:19
Andi braktis Për’Puthen?! – Përputhen, 13 Janar 2021
14/01 09:19
Befason Atdheu në takimin e parë me Melisën – Përputhen, 12 Janar 2021
13/01 09:28
Takimi Melisa-Atdhe është i neveritshëm – Përputhen, 12 Janar 2021
13/01 09:28
Pasthirrmat që u dëgjuan në takimin Melisa – Atdheu – Përputhen, 12 Janar 2021
13/01 09:27
Rrahje zemre në takimin e Sindit me Muratin- Përputhen, 11 janar 2021
12/01 08:57
Hidhen dyshime se Sindi dhe Murati njihen më parë – Përputhen, 11 janar 2021
12/01 08:57
Mevlani serioz ka diçka për ti thëne studios dhe publikut jashtë – Përputhen, 11 janar 2021
12/01 08:57
Melisa i përgjigjet akuzave se ka një marrëdhënie me Andin – Përputhen Prime, 10 Janar 2021
11/01 09:33
Ana e Përputhen “zbulon” sekretet në Trotuar: Do dilja me parulla për… “E Diell”, 10 Janar 2021
11/01 09:33