Amerika keqardhje për Serbinë-Deputeti i revoltuar:Kanë krye krime çnjerëzore… |Zona Zero Top News
24/03/2023 20:40

I ftuar sot në Zona Zero ishte Hisen Berisha i cili ka folur për 24 vjetorin e ndrëhyrjes së NATO-s dhe ka rrëfyer detajet tragjike nga lufta "Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00. "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Ndërtimi po fundos euron, eksperti zbulon pse ka rënë vlera në kursin e këmbimit#ZonaZero TopNews
07/06 20:54
Pas euros bie edhe paundi britanik, eksperti zbulon ç’po ndodh me këmbimin valutor |ZonaZero TopNews
07/06 20:53
Çfarë po ndodh në veri të Kosovës, a do vijojnë protestat? | ZonaZero TopNews
07/06 20:52
Kryetarët e komunave në veri nuk largohen nga detyra, asnjë tolerim… | Zona Zero Top News
07/06 20:41
Ndërkombëtarët fajsojnë Kosovën për situatën në veri, politologu analizon situatën |ZonaZero TopNews
07/06 20:40
Top News – Basha: Duhen lista të hapura, qytetarët të zgjedhin përfaqësuesit e tyre
07/06 20:37
Top News – Propozimi i Bashës: Veting politikanëve sipas parimit ‘ndiq paranë’
07/06 20:37
Top News – ‘Dako simbol i shitblerjes së votës”, Basha: Shpresojmë që SPAK të bëjë punën si duhet
07/06 20:36
Ç’po ndodh me euron, rënie drastike/ Nga po vijnë lekët në Shqipëri?! | Zona Zero Top News
07/06 20:28
Kurti-Vuçiç në një takim, por kush do t’i ndërmjetësojë | Zona Zero Top News
07/06 20:25
Kurti s’ka maturi, politologu Arifi rëndit gabimet e Albin Kurtit | Zona Zero Top News
07/06 20:24
Albin Kurti i pamposhtur, po sulmohet por nuk duhet t’i trembet Amerikës | Zona Zero Top News
07/06 20:18
Si gënjeu Lulzim Basha me dorëheqjen? Loja e tij me ikjen dhe rikthimin | Zona Zero Top News
07/06 20:12
Loja hipokrite që po bëhet me Kosovën, analisti Shala analizon porosit për Kurtin |Zona Zero TopNews
07/06 20:10
Eskobar ujë të ftohtë Albin Kurtit, çfarë kërkohet nga ndërkombëtarët | Zona Zero Top News
07/06 20:09
Berisha rikthehet me protesta, po kur? Deputeti Luan Baçi zbulon vendimin | Zona Zero Top News
07/06 20:03
Berisha dërgon në Strasburg zgjedhjet e 14 majit, ç’po ndodh? | Zona Zero Top News
07/06 19:53
Ikën Sali Berisha? Deputeti jep përgjigjjen, ja kur pritet të largohet | Zona Zero Top News
07/06 19:48
Kush është LUANI që po sulmon Albin Kurtin, sa fuqi ka për të fituar kryeministri? | Zona Zero
07/06 19:47
Basha ka vulën e PD-së? Deputeti Baçi akuza të forta Alibeajt dhe Bashës | Zona Zero Top News
07/06 19:45