Alvisa flet se çfarë ndodhi mes saj dhe Hysenit pas Prime-t – Përputhen Prime, 20 Nëntor 2021
20/11/2021 23:30

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Ky është prime i përballjeve, disa nga ngjarjet marrin rrjedhë tjetër-Përputhen Prime,27 Nëntor 2021
27/11 23:31
Mesazhet emocionuese të 3 djemve nga trevat e ndryshme shqiptare – Përputhen Prime, 27 Nëntor 2021
27/11 23:30
Çohet në këmbë e i tregon trupin, Mikela tenton të joshë Brunon… – Përputhen Prime, 27 Nëntor 2021
27/11 23:30
Bashkimi na emocionon, ja përjetimi i tij… – Përputhen Prime, 27 Nëntor 2021
27/11 23:30
Ti je miss xhelozia, Elona kapet keq me Mikelën – Përputhen Prime, 27 Nëntor 2021
27/11 23:30
Efi- Bashkimit: Ke fjetur me Alvisën, kjo e acaron keq Bashkimin – Përputhen Prime, 27 Nëntor 2021
27/11 23:30
Ritvana dhe Mikela përballen me tone të larta – Përputhen Prime, 27 Nëntor 2021
27/11 23:30
Azemi i ulur këmbë kryq mes studios, çfarë ka për të thënë – Përputhen Prime, 27 Nëntor 2021
27/11 23:30
Avash mi avash, Alvisa ndërpret përballjen Efi – Bashkim – Përputhen Prime, 27 Nëntor 2021
27/11 23:30
Ritvana- Mikelës: Pusho më dëgjo mua, më lodhe… Do luftoj për Erionin – Përputhen Prime
27/11 23:30
Mikela lë sërish përballjen me Brunon, ka diçka që e acaron gjithmonë atë – Përputhen Prime
27/11 23:30
Efi dhe Bashkimi përballen pas tensioneve të së premtes – Përputhen Prime, 27 Nëntor 2021
27/11 23:30
Ça pati Samiu, i hidhet shumë keq Efit – Përputhen Prime, 27 Nëntor 2021
27/11 23:30
Bora kërcen me vajzat, Arjani me djemtë, në vigjilje të festave kuq e zi… – Përputhen Prime
27/11 23:30
Mikela dhe Ritvana dy miket e zhgënjyera me njëra-tjetrën – Përputhen Prime, 27 Nëntor 2021
27/11 23:30
Efit si del e keqja me Bashkimin: Mu përgjigj e ke puthur Alvisën? – Përputhen Prime, 27 Nëntor 2021
27/11 23:30
Prapaskenat; Mikela la studion të premten, e largon Brunon: Ik zhduku… – Përputhen Prime
27/11 23:30
Alvisa rikthehet, përballet me Bashkimin.Emocione & rrëfime të forta-Përputhen Prime, 20 Nëntor 2021
20/11 23:31
A mos Bruno me xhentilesë po refuzon Antonian? – Përputhen Prime, 20 Nëntor 2021
20/11 23:30
Çfarë i kërkoi Alvisa-Bashkimit, ja kushti i saj – Përputhen Prime, 20 Nëntor 2021
20/11 23:30