Alpinistët dhurojnë gjak/ Nisma e ndihmës, pas humbjes së një prej anëtarëve nga Covid
26/11/2020 15:51

Pasi humbën një mik nga Covid 19, shoqata e alpinistëve në Elbasan u bënë bashkë për të ndihmuar ata që sot luftojnë me këtë sëmundje.

Erdhën 3.8 milionë turistë më pak/ Për 2021 po rikthehen prenotimet nga polakët, cekët e nordikët
25/01 20:05
Top News – Gruaja nxjerr foton e shqiptarit/ Zbulohet dëshmia kyçe dhe provat e krimit
25/01 19:31
Top News – Gangsterët shqiptarë në burgje/ Në Angli, 12 shqiptarë dënohen çdo muaj
25/01 19:31
Top News – Koronavirusi, 9 viktima në 24 orë/ Covid, më pak testime dhe më pak infektime
25/01 19:30
Top News – SHBA, Dhoma e Përfaqësuesve/ Dorëzon në senat akuzën kundër Trump
25/01 19:30
Pamjet/ Atentat shqiptarit në Greqi, qëllohet me 5 plumba brenda në makinë
25/01 19:12
Top News – Ekstradimet, fshihen bosët e krimit/ Preferojnë shqipërinë, jo burgun në Evropë
25/01 18:15
Top News – Kushtetuesja nis betejën me të gjithë/ Seanca e parë për ndryshimet në Kodin Penal
25/01 18:15
Top News – Trafiku, rikthehen skafet e gomonet/ Vlorë, infiltrohen pesë agjentë të policisë
25/01 18:02
Top News – 9 vjet e kërkonin për ta hequr qafe/ Viktima me dy emra që u vra për pazare droge
25/01 18:01
Top News – Të ndalet gjuha e urrejtjes/ Rekomandimet në prag të fushatës zgjedhore
25/01 17:05
Top News – Rindërtimi në Manëz e Fushë Krujë/ Kryeministri rama inspekton ecurinë e punimeve
25/01 17:05
Top News – Punësimi në burgje/ Ministria e drejtësisë nënshkruan marrëveshjen
25/01 17:05
Top News – Studimi përpiqet të shpjegojë/ Pse në një çift, preket njëri nga partnerët me covid!
25/01 16:56
Top News – Ish-ministri grek që u burgos në Shqipëri/ U arratis nga Greqia, Enver Hoxha nuk e besoi
25/01 16:55
Top News – Trajneri i vojejbollit të Tiranës/ Gorenca, vlerësohet me medaljen e mirënjohjes
25/01 16:55
LSI prezanton taksat e reja/ Taksë të sheshtë dhe taksë të së ardhmes 1% për 200 bizneset e mëdha
25/01 16:21
Projektet e bujqësisë/ Kryeministri inspekton investimet e mbështetura nga AZHBR
25/01 16:21
Rama kërkon 75 mandate/ PS ka gati listën e kandidatëve për zgjedhjet e 25 Prillit
25/01 16:14
Shembet ura e ujësjellësit të Drashovicës
25/01 16:04