Alfred Cako zbulon arsyen pse mungon në studio Milaim Zeka “Ka patur probleme…” E Diell 17/10/2021
17/10/2021 19:30

Rubrika: Edi Manushi, Glenti Nallbani Të ftuar: Alfred Cako, Bledi Mane, Ina Kollçaku, Milaim Zeka Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin.

Episodi i plotë: E Diell 05 Dhjetor 2021 Entertainment Show
05/12 19:30
Omicron,masoneria,xhonturqit dhe shqiptarët. A.Cako, B.Mane I.Kollçaku dhe M.Zeka E Diell 05/12/2021
05/12 19:30
“F*uck News” (Fake News) Manushi bën gafën në mes të emisionit E Diell 05/12/2021
05/12 19:30
Varianti i ri Omicron / tmerri që ka zaptuar botën E Diell 05/12/2021
05/12 19:30
Diktatura s’do të fitojë!!! Po jetojmë situatën më të rrezikshme për njerëzimin E Diell 05/12/2021
05/12 19:30
Esat Pashë Toptani & Hasan Prishtina pjesë e Iluminatit? E Diell 05/12/2021
05/12 19:30
Alfred Cako: 3 viruset më të rrezikshme në variantin e ri Omicrom? E Diell 05/12/2021
05/12 19:30
Debat i ashpër mes Alfred Cakos dhe Bledi Manes. Ja arsyeja… E Diell 05/12/2021
05/12 19:30
“Po të ofrohej një femër për s*ks”… Ja deklarata e Alfred Cakos E Diell 05/12/2021
05/12 19:30
Alfred Cako sfidon Edi Ramën : le të vij këtu edhe ta bëj vaksinën E Diell 05/12/2021
05/12 19:30
Alfred Cako imiton Edi Ramën, deklarata: Zoti do t’i dënojë…E Diell 05/12/2021
05/12 19:30
Vaksinim me detyrim… Si do të veproj Shqipëria? E Diell 05/12/2021
05/12 19:30
Cako: Si u bashkua Iluminati me shqiptarët përpara pavarësisë së Shqipërisë E Diell 05/12/2021
05/12 19:30
N’fermë: Rezarti kujton rradhën e qumështit, Sheila flet për gjyshen
05/12 18:29
N’fermë: Ledjana harron Mevlanin, prezanton djalin që i ka marrë zemrën
05/12 18:29
N’fermë: Ledjana & Sheila në sfidë, ja kush mblodhi me shumë patëllxhane
05/12 18:28
N’fermë: Sheila & Arditi ia marrin këngës popullore, ndizet atmosfera
05/12 18:26
Opinionisti akuzon Gertën:Video është aq perfekte sa nuk mund ta kesh edituar vet…E Diell 05/12/2021
05/12 17:45
Thumbon gjatë sfidës konkurrentja: E kemi idenë njësoj, por unë isha e para E Diell 05/12/2021
05/12 17:44
Anaidi ja plas troç: Nuk mund të shkosh në restorant e të mos tregosh ushqimin… E Diell 05/12/2021
05/12 17:44