Alfred Cako: Ja kush e krijoi UÇK, Vjosa Osmani bëri një xhest të madh E Diell 19/06/2022
19/06/2022 19:30

Rubrika: Edi Manushi, Glenti Nallbani Të ftuar: Alfred Cako, Bledi Mane, Ina Kollçaku, Milaim Zeka Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin.

Alfred Cako këndon një këngë korçare të dhimbshme E Diell 31/07/2022
31/07 19:32
E paparë, ja si këndon Bledi Mane , “Do marr ç…” E Diell 31/07/2022
31/07 19:31
” Manushi s’më donte”, Alfred Cako tregon momentin si u bë pjesë e Rrethit Katror E Diell 31/07/2022
31/07 19:30
Alfred Cako fjalë të ëmbla për Milaim Zekën “Është mendje e pavarur” E Diell 31/07/2022
31/07 19:30
Kur Alfred Cako këshillonte për të mbushur taracat me… E Diell 31/07/2022
31/07 19:30
Episodi i plotë: E Diell 31 Korrik 2022 Entertainment Show
31/07 19:30
1 vit Rrethi Katror, parashikimet e Cakos, Zeka dhe Mane ja marrin këngës E Diell 31/07/2022
31/07 19:30
Alfred Cako: Alibeaj qesharak, po përdoret si vegël nga… E Diell 31/07/2022
31/07 19:30
Ina Kollçaku e mbyll me Rrethin Katror, ja projekti i ri E Diell 31/07/2022
31/07 19:30
Alfred Cako shpjegon tatuazhin e veçantë që ka në krah E Diell 31/07/2022
31/07 19:30
“Po t’ja shihja gjokset…” Milaim Zeka ja merr këngës në studio E Diell 31/07/2022
31/07 19:30
Finalja e madhe e He/ She’s on top. Ja fituesit e sezonit të tretë… E Diell 31/07/2022
31/07 19:02
Hapja më e ëmbël/ Argjira i shpreh dashurinë Gracianos… E Diell 31/07/2022
31/07 19:01
E ftuar speciale Fifi.. Ja përgjigjja e saj kur e pyet Manushi për BBV… E Diell 31/07/2022
31/07 19:01
Fifi jep mesazhin fantastik: Kemi një jetë, qani e bëni ç’të doni… E Diell 31/07/2022
31/07 18:59
Megi Pojani tregon e emocionuar për familjen e saj… E Diell 31/07/2022
31/07 18:58
Fifi habit: Po futeni në një treg të vështirë, jo treg kukullash… E Diell 31/07/2022
31/07 18:56
Çmimet “Showgirl, showboy, best catwalk”, ja kush i rrëmbyen… E Diell 31/07/2022
31/07 18:56
Modeli shpjegon “zhveshjen” e tij në sfilatë, Megi dhe Fifi ngacmojnë Beniadën… E Diell 31/07/2022
31/07 18:55
Argjira mban premtimin. Desi vesh djemtë në finale… E Diell 31/07/2022
31/07 18:55