Alfred Cako: Dua Lipa nuk më josh, lëvizje satanike – E Diell 04.12.2022
04/12/2022 19:30

Moderator: Edi Manushi Autor: Glenti Nallbani Paneli: Alfred Cako, Milaim Zeka, Vlerë Gjakova, Bledi Mane “Rrethi Katror” rubrika që analizon temat e aktualitetit në një spektër tjetër. Të pathënat dhe prapaskenat e ngjarjeve në botë. Këtë javë do të diskutohet rreth Pasaportës shqiptare që ju dha Dua Lipës. Gjithashtu një temë tjetër do të jetë “shkatërrimi i kombeve”, ku Alfred Cako do të ketë përsëri konspiracionet e tij.

Milaim Zeka sulmon ashpër Albin Kurtin dhe Alfred Cakon: Njeri rrenc… – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Sherr me Alfred Cakon, Milaim Zeka: Burrëria tregohet para grave – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
“E çuditshme” Milaim Zeka kundër protestës së opozitës – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Fakte të reja, zyrtari i FBI ka bashkuar mafian shqiptare me Sinaloan – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Milaim Zeka: Kosova me qeveri teknike, ja çdo bëjë Albin Kurti – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Episodi i plotë: E Diell 05 shkurt 2023 Entertainment Show
05/02 19:30
Detaje të reja, Milaim Zeka nxjerr takimet e Berishës me zyrtarin e FBI – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Alfred Cako: E duartrokas Albin Kurtin sepse… – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Arratisja e Ajnshtajnit në amerikë me pashaportë shqiptare – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Milaim Zeka komenton puthjen e Luizit me Kiarën – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
“Fermanlinjtë” shqiptarë të FBI. Shën Ajnshtajni përballë Tesla-s – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Alfred Cako: Nikola Tesla ka thënë se është serb por vishej e lutej si shqiptar – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Shqipëria e korruptuar! Bledi Mane: Ja ku po i fshehin paratë – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Ajnshtajni Vs Tesla, Alfred Cako: Njëri prej tyre është fake – E Diell 05.02.2023
05/02 19:30
Ervin Kurti ia plas të qarit, Edona Llalloshi befason me historinë rrënqethëse të… – E Diell
05/02 18:51
Edona Llalloshi – Simpatia – E Diell 05.02.2023
05/02 18:50
Fantastike… Edona Llalloshi mahnit të gjithë me zërin e saj. Përlotet Ervin Kurti – E Diell
05/02 18:49
Edona & Milot Llalloshi – Për ty po flas – E Diell 05.02.2023
05/02 18:48
Edona Llalloshi këndon këngë të vjetra shqiptare – E Diell 05.02.2023
05/02 18:47
Edona Llalloshi – Kolazh me këngë popullore – E Diell 05.02.2023
05/02 18:47