Aleatët të sigurt / Listat e PD, disa prej figurave të njohura nuk janë në renditje fituese
09/03/2021 03:52

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ PS në Durrës për 8 mandate! Drejtuesi politik, Çela: Rama do jetë deputeti i Durrësit
22/04 15:34
Top Channel/ “Vlora, çifligu i oligarkëve”! Basha në Vlorë e Fier: Rama të ndalë marifetet e fundit
22/04 15:34
Top Channel/ Basha nga Vlora: Rama do të prishë 110.000 shtëpi, po ju gënjen prapë për legalizimet
22/04 13:40
Top Channel/ Braimllari: Niko Peleshi keqpërdor çdo institucion
22/04 12:25
Top Channel/ Gjiknuri: Në 25 Prill shpëtojmë dhe Lulin nga Berisha, Meta e Monika
22/04 12:02
Top Channel/ Ambasadorët mesazh-shqiptarëve: Mos e shisni votën!
22/04 11:52
Basha: Ne e refuzojmë dhunën/ Kryetari i PD në Durrës: Do ta mbrojmë demokracinë me çdo çmim
22/04 03:05
Bardhi: Paplekaj, armë me lejë, është pjesë e Strukturës për Mbrojtjen e Votës me ish-policë
22/04 03:02
Top Channel/ Fushata e PS në Durrës/ Kandidatët socialiste takojnë banorët e Manzës
21/04 15:30
Top Channel/ Rama: Basha do kthejë bixhozin, eskorta që e shoqëron, 4 deri në 5 mln euro
21/04 15:21
Top Channel/ Rrëmbeni sfurqet, mprehni sëpatat!Thirrja e Metës: Po u prek vota do dalim kundër
21/04 15:19
Top Channel/ “Ti mprehin sopatat, lopatat e sfurqet për të dielën”/ Meta thirrje qytetarëve
21/04 13:01
Top Channel/ Meta komenton fushatën/ Presidenti në konferencë për shtyp
21/04 12:50
Top Channel/ Fier, incidenti para mitingut të Ramës/ Hiqen posterat e LSI, tension në bashki
21/04 12:49
Top Channel/ Basha në Korçë. Miting në qendër të qytetit: Ndryshimi po vjen
21/04 12:01
Top News – ‘Prioritet anëtarësimi në BE’/ Basha- kemi shumë punë për t’i kthyer sfidat në suksës
21/04 11:37
Top Chanel/ Turku që mblidhte vota për LSI-në pronar i një kilnike dentare në Vlorë
21/04 11:23
Top Chanel/ Përgatiteshin për fushatën e PS në Fier, LSI vendos banerin në bulevard, policia e heq
21/04 11:08
PS fiton 48.1%, PD 43.6%, LSI 3.6% / Sondazhi i TCH dhe IPSOS – Në Tiranë PS 19 mandate, PD 17 dhe LSI asnjë
21/04 02:31
Top Channel/ Gjobitet Vetëvendosja/ 5 milionë lekë, shkeli rregullat anti covid gjatë fushatës
20/04 15:23