Alberie & Anxhelina Hadergjonaj me Xhemi Shehun – Nostalgji
04/01/2022 16:00

“E dua vendin tim” është një show argëtues. Në këtë puntatë vihen përballe njëri tjetrit dy skuadra me personazhe të njohura që konkurojnë me njohurinë e tyre mbi artin, televizionin, muzikën, historinë, traditën e zakonet, kulinari, gjuhësi dhe te tjera kuriozitete. Dy kapitenët e skuadrave janë Jonida Maliqi dhe Marin Orhanasi. Skuadra e Jonidës ka si lojtarë Isli Islami, Alberie Hadergjonaj dhe Nora Malaj. Skuadra e Marinit ka si lojtarë Anxhelina Hadergjonaj, Dritan Shakohoxha dhe Suzana Kuka.

Romeo Veshaj dhe shoferi vlonjat – Nostalgji Portokalli
18/05 16:16
Bora Zemani spikere lajmesh – Nostalgji E Diell
18/05 16:16
Sabiani flet për miqësinë me Iliri Shaqirin – Nostalgji Big Brother Vip
18/05 16:12
Nostalgji – Piktori Omer Kaleshi me Rudina Xhungen
21/04 16:13
Nostalgji – Bora aktron me Dejvis Muka dhe Dori Ramaliu
08/03 16:00
Nostalgji – Dejvi Muka “puth” në skenë njërën nga motrat Vjollca
08/03 16:00
Nostalgji – Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi në “Pa limit” me Luana Vjollcën dhe Alban Dudushin
08/03 16:00
Anita Bitri të jesh këngëtare shqiptare në Amerikë – Nostalgji
15/02 16:41
Anita Bitri këndon me të bijën – Nostalgji
15/02 16:00
Anita Bitri në RTSH më merrnin këngët në momentin e fundit – Nostalgji
15/02 16:00
Nostalgji – Ilir Meta si Sali Berisha në vitin 2011: “Budallenj ju do më bëni presion”
09/02 14:35
Benida e Big Brother Vip – Eksperienca ime në filmat erotikë – Nostalgji
08/02 17:39
Beniada e Big Brother Vip – Ftesat për martesë janë shtuar – Nostalgji
08/02 17:38
Aurela Hoxha dhe Eno Popi me Xhemi Shehun – Nostalgji
25/01 16:00
Viola Spiro dhe Zamira Kita me Xhemi Shehun – Nostalgji
18/01 19:00
Alberie & Anxhelina Hadergjonaj me Xhemi Shehun – Nostalgji
04/01 16:00
Olen Çesari me Arbana Osmanin – Nostalgji
28/12 16:00
Nostalgji – Salsano Rrapi e Vesa Luma me Arbana Osmanin
21/12 16:00
Arjola Demiri – I Love Tropoja – Nostalgji
14/12 16:00
Arjola Demiri me Bieta Sulon – Nostalgji
14/12 16:00