Alarmi për Omicron/ ‘Doza e 3-të e detyrueshme’ -Flet specialiste e ISHP | Zona Zero Top News
21/01/2022 20:46

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Roma triumfon në Tiranë! PD drejt stabilizimit, Balliu:‘Nuk ka më përçarje’ | Zona Zero Top News
26/05 21:11
‘Lija e majmunit’ / Sallabanda: Ja sa të rrezikuar jemi nga infektimi | Zona Zero Top News
26/05 20:14
Lezha çel zyrtarisht sezonin turistik, ja aktivitetet që do të ofrohen | Zona Zero Top News
26/05 20:11
Balliu: Edi Rama e ka ‘shkallmuar’ Kushtetutën e Shqipërisë | Zona Zero Top News
26/05 20:09
Balliu: ‘Vjedhjet e Ramës kanë sjellë rritjen e çmimeve në të gjithë vendin’ | Zona Zero Top News
26/05 20:08
Balliu: “I vetmi që e njeh Alibeajn është Rama” | Zona Zero Top News
26/05 20:08
Berisha në krye të PD-Balliu: Është një garanci, ai di të bëjë opozitë | Zona Zero Top News
26/05 20:02
Conference League promocion fantastik për Shqipërinë- Kreu i unionit turistik | Zona Zero Top News
26/05 19:26
Sezoni turistik më i mirë i të gjitha kohërave, jo vetë në Shqipëri por edhe në…| ZonaZero TopNews
26/05 19:16
Stefa: ‘Trofeu që u fitua dje ishte i të gjithë shqiptarëve’ | Zona Zero Top News
26/05 18:42
Lezha çel zyrtarisht sezonin turistik, ja aktivitetet që do të ofrohen | Zona Zero Top News
26/05 18:41
Stefa: ‘Kumbulla një lojtarë shumë i ri për tu futur në fushë, por…’ | Zona Zero Top News
26/05 18:40
Korabi apo Egantia? Stefa: Në finale ngushtohen diferencat, ja kush fiton…| Zona Zero Top News
26/05 18:23
‘Dinamo është ekipi që më ka zhgjënjyer më shumë, kishte merkaton më të mirë’ | Zona Zero Top News
26/05 18:22
Roma triumfon në Tiranë-Stefa: Sjelljen e tifozëve e konsideroj normale | Zona Zero Top News
26/05 18:20
Beteja Feyenoord-Roma/ Nga dhuna e tifozëve të ‘çmendur’, tek atmosfera sportive |Zona Zero Top News
25/05 21:20
Ndizet më shumë prag finalja-Tifozët e Romës vijojnë marshimin drejt stadiumit | Zona Zero Top News
25/05 20:18
Tifozët nisen drejt ‘Air Albania’, policia kontrolle të rrepta | Zona Zero Top News
25/05 20:12
Conference League-Tifozët e Feyenoord-it nisen drejt stadiumit me brohorima | Zona Zero Top News
25/05 20:11
80 huliganë italianë dëbohen nga policia Shqiptare, Kaceli zbardh detajet | Zona Zero Top News
25/05 19:58