Alarmi për Kosovën/ Rreziku që i kanoset edhe rajonit… | Zona Zero Top News
02/12/2022 20:00

I ftuar sot në Zona Zero ishte politologu Arben Hajrullahu i cili ka folur për tensionet mes Kosovës dhe Serbisë, përkeqësohet situata, politologu zbulon planin e Serbisë për të shtuar tesionet dhe terrorin në Kosovë

‘Po humbet shpresa’/ Leonard Qyra përshkruan situatën e tmershme në Turqi | Zona Zero Top News
08/02 17:42
Situata kaotike/ Qyra: Ndërtesa të shaktërruara, familjarë që presin me shpresë | Zona Zero Top News
08/02 17:42
Operacioni i kërkim-shpëtimit/ Qyra: Ka shumë ndërtesa të shkatërruara, puna… | Zona Zero Top News
08/02 17:41
Vazhdojnë paslëkundjet e tërmetit/ Cengu tregon vështirësitë e kërkimeve | Zona Zero Top News
08/02 17:40
Situata e tmerrshme në Turqi/ Efektivi shqiptar sjell situatën e rëndë | Zona Zero Top News
08/02 17:40
Emocionuese/Efektivi Cengu rrëfen momentin kur u shpëtua 5 vjeçari nga rrënojat | Zona Zero Top News
08/02 17:39
Serbia njeh Kosovën? Zbulohet çfarë ndodh me pranimit e planit franko-gjerman | Zona Zero Top News
07/02 22:59
Partitë shqiptare në Mal Të Zi/ Sinani: Besoj shumë te mprehtësia e malësorëve… | ZonaZero TopNews
07/02 21:41
‘Partitë shqiptare do të bëhen bashkë kur Ali Ahmeti të shkojë në pension’-Sinani | ZonaZero TopNews
07/02 21:40
‘Kosova është një projekt i madh’/Sinani:Nuk besoj te ‘shashka’ e opozitës për… |ZonaZero TopNews
07/02 21:38
Asociacioni/ Arsim Sinani:Kurti e ‘shtyrdhi’ Zajednicën mirë, më pas nxorri 6 pika |ZonaZero TopNews
07/02 21:37
Çfarë përmban plani franko-gjerman? Politologu zbulon pikat kryesore | Zona Zero Top News
07/02 21:36
‘Abazoviçit po i bën terapi perëndimi, Osmani po e ndihmon’/ Analiza e politologut |ZonaZero TopNews
07/02 21:35
Albin Kurti pranon planin franko-gjerman/ Politologu: Lajm i mirë për Kosovën | Zona Zero Top News
07/02 21:34
Fushata elektorale/ Rigels Xhemollari bën parashikimin: Kemi dy lidera që… | Zona Zero Top News
07/02 21:18
Platforma ‘Aktivisti’, shkelje e të dhënave personale/ Flet Rigels Xhemollari | Zona Zero Top News
07/02 21:14
Provat/ Çfarë ndodh brenda aplikacionit ‘Aktivisti’/ E zbulon Xhemollari | Zona Zero Top News
07/02 21:13
‘Institucionet publike duhet të kenë kujdes’/ Xhemollari: Çështjet që kemi ngritur |ZonaZero TopNews
07/02 21:12
Përdorimi i paligjshëm i të dhënave personale nga platforma ‘Aktivisti’-Masat… |Zona Zero Top News
07/02 21:12
Xhemollari zbulon të dhënat që kërkohen dhe si përdoren në mënyrë të paligjshme | Zona Zero Top News
07/02 21:10