Alandy: Vajza na kërkon motër ose vëlla/ Wake Up
07/12/2022 10:45

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Mesazhi i tre fustaneve të Chiara Ferragni në “Sanremo”!
08/02 11:18
Xhesika Polo: Kisha shumë pritshmëri nga Amos, u zhgënjeva jashtë mase!/ Wake Up
08/02 11:16
Mbesa: Pse Valbona se toleroi veprimin e maestros…/ Wake Up
08/02 11:15
Xhesika Polo jam e sigurt që fiton Luiz Ejlli/ Wake Up
08/02 11:14
Xhesika Polo hyrja e radhës në BBV?/ Wake Up
08/02 11:02
Mbesa: E dija që Valbona do krijonte miqësi me Luiz Ejllin/ Wake Up
08/02 11:01
Xhesika Polo: Luiz Ejlli grricet me rrobat e veta!/ Wake Up
08/02 11:00
Mbesa e Valbona Memës tregon ç’mendojnë fëmijët për lojën e saj në “BBV”/ Wake Up
08/02 11:00
Habit mbesa/ Në shtëpinë e saj pastron më shumë Valbona sesa pastruesja/ Wake Up
08/02 10:55
Mbesa: Në sytë e Valbonës jam një bebe!/ Wake Up
08/02 10:39
Mbesa: Valbona Mema është natyrë lideri/ Wake Up
08/02 10:38
Mbesa e këngëtares rrëfen arsyen pse tezja pranoi futet në “BBV”/ Wake Up
08/02 10:36
Xhesika Polo: Tezja u rrëzua para se të futej në BBV, ndaj shtyu hyrjen/ Wake Up
08/02 10:34
Xhesika Polo: Tezja u rrëzua para se të futej në BBV, ndaj shtyu hyrjen/ Wake Up
08/02 10:30
UNIZKM: Konkurs mbarëkombëtar për maturanët, 30% ulje për tarifën e studimit/ Wake Up
08/02 10:00
Olta shpërthen në lot për Amos, Arbër Hajdari dhe Efi qeshin me lot/ Wake Up
08/02 09:58
BBV, Tani dhe Keisi aleancë me Luizin. Bledi Mane a do ju dalë kundër?/ Wake Up
08/02 09:57
Karma godet! Nominimet e Kiarës hakmarrje ndaj Dea Mishel?/ Wake Up
08/02 09:56
Ka një vend të botës ku keni dashur gjithmonë të udhëtoni?/ Wake Up
08/02 09:49
Çifte, nxirrni kalendarët! Planifikoni orën e seksit/ Wake Up
08/02 09:39