Aksioni foltores ‘zbarkon’ në Devoll! Ja çfarë pritet nga Berisha -Spaho | Zona Zero Top News
03/12/2021 17:53

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

‘Kriminelët shqiptarë të mprehtë, i kanë tejkaluar mafiet e tjera’ –Musacchio | Zona Zero Top News
21/01 22:35
Ori Nebijaj zbulon ‘surprizën’ ndër 20 vite në programin ‘Ëndërrtjerrësit’ | Zona Zero Top News
21/01 20:50
Ori Nebijaj shpreh emocionet e mëdha si e priti propozimin për ‘Ëndërrtjerrësit’ |Zona Zero Top News
21/01 20:47
Alarmi për Omicron/ ‘Doza e 3-të e detyrueshme’ -Flet specialiste e ISHP | Zona Zero Top News
21/01 20:46
Ja kush janë vendet më të prekura nga infektimet Omicron-Flet specialistja e ISHP |Zona Zero TopNews
21/01 20:45
A e luftojnë vaksinat që kemi variantin Omicron? Flet specialistja e ISHP | Zona Zero Top News
21/01 20:45
Mes viktimave COVID dhe një 36-vjeçare nga Saranda! -Reagon Iria Preza | Zona Zero Top News
21/01 20:45
Petro Koçi: Meta e ka dhunuar Presidencën, ja çfarë pritet | Zona Zero Top News
21/01 20:40
Petro Koçi: Pashë Metën duke recituar në borë, ka probleme psikologjike | Zona Zero Top News
21/01 20:39
Beteja Berisha-Basha -Petro Koçi iu tregon rrugzgjidhjen: Dialog dhe Gjykata | Zona Zero Top News
21/01 20:39
Koçi i bindur: PS do të fitojë zgjedhjet në 6 Bashki, ndërsa opozita e ndarë… | Zona Zero Top News
21/01 20:33
Vetëofrimi i Valdrin Pjetrit -Petro Koçi mbështet vendimin e Ramës | Zona Zero Top News
21/01 20:31
Zgjedhjet e pjesshme! Berisha po bën betejë me Bashën apo me Ramën? Flet Deda | Zona Zero Top News
21/01 20:29
‘Zgjedhjet në 6 Bashki, aty do shihet sa vota merr Lul Pengu’ -Deda | Zona Zero Top News
21/01 20:18
Berisha rikthen ‘Foltoren’ në Mirditë -Ish deputetja e PD zbulon çfarë pritet | Zona Zero Top News
21/01 20:17
Dhuna në 8 Janar: Të zhgënjyer, të godasin nga PD me helm apo monoksid -Deda | Zona Zero Top News
21/01 20:17
Pamje të patransmetuara kurrë më parë! Ori Nebijaj flet për ‘Ëndërrtjerrësit’ | Zona Zero Top News
21/01 20:17
Kurba e vaksinimit me infektimet Omicron dhe efekti -Specialiste e ISHP | Zona Zero Top News
21/01 20:12
Komisioni i Rithemelimit zhvillon mbledhje në selinë e PD Korçë | Zona Zero Top News
21/01 20:09
Petro Koçi e thotë hapur: Meta ka probleme psikologjike! | Zona Zero Top News
21/01 19:49