Aksident tragjik në Vlorë/ Makina përplas për vdekje një 60-vjeçar
18/12/2020 18:51

Vlorë- Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, ku një person ka humbur jetën.

Top Channel/ Piku i sezonit, 10 mijë persona me tragete drejt Durrësit
07/08 16:22
Top Channel / Fundjava në Tiranë / As në plazh, as në mal por te liqeni
07/08 15:56
Top Channel / Pushimet në juglindje/ Strehë nga vapa në Voskopojë
07/08 15:44
Top Channel / Lundrimi në Velipojë/ Protestojnë drejtuesit e mjeteve ujore
07/08 15:37
Top News – Bregdeti i Tales mirëpret turistët/ Qetësi dhe pastërti, problem mbetet infrastruktura
07/08 15:35
Top Channel /Të jetosh me pasojat e zjarrit/Familja në Gjirokastër kërkon ndihmë, iu dogj shtëpia
07/08 15:33
Top Channel / Kulmi i sezoni / 10 000 vetë mbërrijnë me tragete në një ditë në Durrës
07/08 15:31
Top Channel/ Gushti nisi me aksidente! Jo vetëm me makina, por edhe me motor dhe si këmbësorë
07/08 15:29
Top Channel / Zjarret, 23 vatra/ Zjarre në Mirditë, Kolonjë, dhe Elbasan
07/08 15:21
Top News-Nga kontrollet në rrugë tek ato në det/ Bilanci i policisë, 17 operacione përgjatë një jave
07/08 15:01
Top Channel/ Disa ditë pas tragjedisë në Potam, bllokohen tre mjete lundruese
07/08 14:52
Top Channel/ Përfshihet nga flakët kodra me ullishte në Elbasan
07/08 14:36
Top News – Zjarr në afërsi të tregut agroushqimor në Elbasan
07/08 14:24
Top Channel/ Qielli i kuq e flakë gjigante, situatë alarmante në Bukmirë të Mirditës
07/08 14:21
Top Channel/ Zjarr në apartament, dyshohet bombola e gazit
07/08 13:55
Top Channe/ Flakë të mëdha në pyllin me pisha në Konicë të Janinës, pamje nga helikopteri
07/08 13:43
Top News – Shpërthen bombola e gazit në Korçë, banesa përfshihet nga flakët
07/08 13:41
Top Channel/ Flakë gjigante, rrezikohen banesat në Bukmirë të Mirditës
07/08 13:25
Top News – Një zjarr i madh rrezikon banesat në Mirditë
07/08 13:24
TopNews-Paratë e padeklaruara ‘rrjedhin lumë’/Kapet italiani në Kakavijë, i kishte fshehur në makinë
07/08 12:52