Aksident në rrugën Levan-Tepelenë/ Përplasen dy automjete, plagosen 4 persona: Pa koment
19/07/2020 17:55

Një aksident rrugor ka ndodhur në Fier rreth orës 14:30. Mësohet se në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në fshatin Kafaraj, janë përplasur mjetet tip “Kamionçinë” me drejtues shtetasin A. J., 55 vjeç, banues në Vlorë me mjetin tip “Reno” me drejtues shtetasin Z. B., 57 vjeç, banues në Tiranë. Bëhet me dijeni se si pasojë e përplasjes janë dëmtuar të dy drejtuesit e mjeteve dhe dy pasagjerë, shtetasit Sh. G., 58 vjeç, banues në Tiranë dhe A. J., 49 vjeçe. Të katër të dëmtuarit ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Top Channel/ Problemet e turizmit në Sarandë, pas ndërtimit të shëtitores s’ka ku ankorohen anijet
26/01 12:45
Top Channel/ 149 të infektuar në Shkodër! Qarku i tretë pas Tiranës dhe Fierit për të sëmurë aktivë
26/01 12:41
Top News – 40 vjet burg për 2 vrasës në Elbasan/Ngjarja në korrik 2020, si u vra Florian Lamçe
26/01 12:40
Top News-Dëshmia e të arrestuarit në Durrës/‘Jo, nuk e kam vënë unë tritolin në shtëpi’
26/01 12:32
Top Channel/ Rreziqet e gazetarisë! Puna e vështirë që përfundon ndonjëherë me pension minimal
26/01 12:23
Top Channel/ Të jetosh nga hithra. Bashkëshortët që mbledhin bimë medicinale për të jetuar
26/01 12:17
Top Channel/ Politikani që rri në dyert e gjykatës! Klevis Balliu ka dhjetëra procese të hapura
26/01 12:15
Top Channel/ “Sherr” për vaksinat anti Covid! Debate edhe brenda mureve të shtëpisë
26/01 12:08
Top News-Tërhiqet i ftohti polar/Nis rritja e temperaturave, ja çfarë pritet në vijim
26/01 11:51
Top News – Dosja e pengjeve në mes të Tiranës/Nga marrëveshjet e fshehta te faturat e kripura
26/01 11:44
Top News – 7 ditë para vendimit për shkarkim/Meta kundër Kushtetueses, kërkon hetim disiplinor
26/01 11:39
Top Channel/ Tritol Dukës, ndalohet autori. Kamerat e sigurisë fiksuan mjetin që përdori i dyshuari
26/01 02:23
Top News-Kokainë dhe prostituta në Ekuador/Detaje të reja për vrasjen e Ergys Dashit
25/01 22:57
Top News-Eksplozivi, autori identifikohet brenda 24 orëve/Kush e vuri tritolin në shtëpinë e Dukës
25/01 22:21
Top News-Burg përjetë për autorët e masakrës / Gjykata speciale dënon vrasësit e dyfishtë
25/01 20:48
Top News- Renea dhe FNSH, operacion në Fier / Blindohet qyteti, bllokohen disa makina luksoze
25/01 20:36
Top Channel/ Socialistët, një ekonomist kandidat për bashkinë Dibër
25/01 20:32
Top Channel/ Kosova “mbyll” kufirin. Reagon kundër opozita në Prishtinë, kërkon seancë urgjente
25/01 20:12
Top Channel/ Në një vit Shqipëri hynë 2.6 milionë persona nga Kosova për turizëm
25/01 20:10
Top Channel/Athinë, Kryeministri grek:Kompania që mirëmban rrugën do paguajë 2 mijë euro çdo qytetar
25/01 20:08