Aksident në Berat, makinat përplasen kokë më kokë
24/12/2020 09:46

BERAT- Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të qytetit të Beratit. Në këtë aksident raportohet se janë përshirë dy makina të cilat janë përplasur kokë më kokë. Njëra nga makinat ka përplasur edhe një shtyllë ndriçimi në rrugë e cila më pas ka rënë mbi një makinë të parkuar anash rruge. Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë shkuar uniformat blu të cilët po hetojnë për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti.

Top Channel/ Merr flakë në ecje autobusi i linjës Durrës-Porto Romano, asnjë i lënduar
07/08 17:16
Top Channel/ Piku i sezonit, 10 mijë persona me tragete drejt Durrësit
07/08 16:22
Top Channel / Fundjava në Tiranë / As në plazh, as në mal por te liqeni
07/08 15:56
Top Channel / Pushimet në juglindje/ Strehë nga vapa në Voskopojë
07/08 15:44
Top Channel / Lundrimi në Velipojë/ Protestojnë drejtuesit e mjeteve ujore
07/08 15:37
Top News – Bregdeti i Tales mirëpret turistët/ Qetësi dhe pastërti, problem mbetet infrastruktura
07/08 15:35
Top Channel /Të jetosh me pasojat e zjarrit/Familja në Gjirokastër kërkon ndihmë, iu dogj shtëpia
07/08 15:33
Top Channel / Kulmi i sezoni / 10 000 vetë mbërrijnë me tragete në një ditë në Durrës
07/08 15:31
Top Channel/ Gushti nisi me aksidente! Jo vetëm me makina, por edhe me motor dhe si këmbësorë
07/08 15:29
Top Channel / Zjarret, 23 vatra/ Zjarre në Mirditë, Kolonjë, dhe Elbasan
07/08 15:21
Top News-Nga kontrollet në rrugë tek ato në det/ Bilanci i policisë, 17 operacione përgjatë një jave
07/08 15:01
Top Channel/ Disa ditë pas tragjedisë në Potam, bllokohen tre mjete lundruese
07/08 14:52
Top Channel/ Përfshihet nga flakët kodra me ullishte në Elbasan
07/08 14:36
Top News – Zjarr në afërsi të tregut agroushqimor në Elbasan
07/08 14:24
Top Channel/ Qielli i kuq e flakë gjigante, situatë alarmante në Bukmirë të Mirditës
07/08 14:21
Top Channel/ Zjarr në apartament, dyshohet bombola e gazit
07/08 13:55
Top Channe/ Flakë të mëdha në pyllin me pisha në Konicë të Janinës, pamje nga helikopteri
07/08 13:43
Top News – Shpërthen bombola e gazit në Korçë, banesa përfshihet nga flakët
07/08 13:41
Top Channel/ Flakë gjigante, rrezikohen banesat në Bukmirë të Mirditës
07/08 13:25
Top News – Një zjarr i madh rrezikon banesat në Mirditë
07/08 13:24