Agnesa Vuthaj gjen defektin te vetja, ky është tipari që e ka lënë pa partner…
16/10/2019 20:19

Bukuroshja kosovare, Agnesa Vuthaj, ishte e ftuara e Bieta Sulos në “Ftesë në 5”, për të folur rreth fotosesionit më të fundit, në të cilin është shfaqur shumë sensuale dhe provokuese.

Lahu nudo me fëmijën, por ja deri në cilën moshë!
02/12 20:32
Meshkujt shqiptarë kanë turp të blejnë prezervativë, farmacistja flet hapur
02/12 20:32
“Na mori humorin nga buza”, parodistët e Vlorës të prekur nga situata me kovidin
02/12 20:32
Njihuni me Romina dhe Albano Agalliu, batuta e parodistëve të Vlorës që na shkriu gazit
02/12 20:31
Vitaminat dhe suplementet që ndihmojnë të prekurit me kovid, sqaron Brataj
02/12 20:31
A do të mbyllemi pas 2 javësh? Brataj sqaron njëherë e mirë
02/12 20:31
Djali e kap në moment intim? Moderatorja e frikësuar: Uroj…
02/12 20:30
Ftesë në 5, Brataj: 80% e të prekurve e kalojnë kovidin me paracetamol, 2 Dhjetor 2020, Pjesa 1
02/12 19:32
Ftesë në 5, ”Kujdes, kjo është damlla”,Parodistët e Vlorës këngë vaksinës, 2 Dhjetor 2020, Pjesa 2
02/12 19:31
Ftesë në 5, Dush nudo me fëmijën, plas debati në studio mes mamave, 2 Dhjetor 2020, Pjesa 3
02/12 19:29
Ftesë në 5, A dinë të blejnë të brendshme burrat, mamat qajnë hallet bashkë, 2 Dhjetor 2020, Pjesa 4
02/12 19:28
Ftesë në 5, Fuga, eksperienca me Covid& shqetësimet për mësimin e alternuar, 1 Dhjetor 2020, Pjesa 3
01/12 19:04
“Çdo gjë që e mendojmë jashtë, është brenda nesh”, reflektimi i Fugës pasi kaloi kovid
01/12 19:02
Ftesë në 5, Të varfër për t’u ushqyer, por jo për veshje: Pasion apo tekë! 1 Dhjetor 2020, Pjesa 2
01/12 18:56
Ftesë në 5, Djem si ata të Julka Gramos,aventurat fantastike të Ian & Greg, 1 Dhjetor 2020, Pjesa 1
01/12 18:55
Nga 390 lekë te veshja më e shtrenjtë, blogeret hapin dyert e gaderobës
01/12 18:46
Artan Fuga ka një vërejtje dhe një këshillë për mësimin online: Duhet që…
01/12 18:45
Sakrificat për të blerë një veshje, ç’fshihet pas luksit të një fotoje në instagram
01/12 18:45
Habit djali 5 vjeçar i Julka Gramos, ja puna e shtëpisë që e “qan”
01/12 18:44
Sekretet në familjen e Julkës & Andit, dy djemtë “i nxjerrin të palarat”
01/12 18:44