Ada ofendon Edin, zbuloni arsyen pse – Përputhen PRAPASKENA
27/10/2021 08:24

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Ana biseksuale?! Djemtë akuza se pëlqen vajzat,rikthehet puthja me Mikelën-Përputhen, 25 Nëntor 2021
26/11 08:35
“Nuk po marr dot frymë”/ Fifi vendos të lërë përfundimisht shtëpinë – Big Brother Albania Vip
26/11 08:35
Fifi përpara se të largohet i tregon Beatrix se ku ka fshehur cigaret – Big Brother Albania Vip
26/11 08:34
Mikela shkon pas Erjonit, Bruno se lë rehat, çfarë i djeg në lidhje me të?-Përputhen, 24 Nëntor 2021
25/11 08:26
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 24 Nëntor 2021
25/11 08:25
Rrengu që djemtë i punuan Sarës – Big Brother Albania Vip
25/11 08:25
Alvisa rikthehet si konkurrente, pritja e konkurrentëve duket e ftohtë… – Përputhen, 23 Nëntor 2021
24/11 08:38
Momente gazmore/Beniada bën banorët për të qeshur – Big Brother Albania Vip
24/11 08:38
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 23 Nëntor 2021
24/11 08:38
Debate të ashpra; A po lekund Efi raportin Alvisa Bashkim? – Përputhen, 22 Nëntor 2021
23/11 08:38
Puthja në buzë/Çifti i parë në shtëpi? – Big Brother Albania Vip
23/11 08:38
Plas debati midis Sarës dhe Fifit, arsyeja? – Big Brother Albania Vip
23/11 08:38
Momente gazmore/Pajtimi dhe Donaldi ftojnë banorët te loja me kolltuk – Big Brother Albania Vip
22/11 08:34
Portokalli, 21 Nëntor 2021 – BBV i Portokallisë
22/11 08:34
Sarah jep deklaratën për Dj PM – Big Brother Albania Vip
22/11 08:33
Agravon debati mes Semit dhe Donaldit: Nuk je në kokën time – Big Brother Albania Vip
21/11 09:17
“Kujdes si flet”/ Semi- Donaldit: Shumë keq që e puthe – Big Brother Albania Vip
21/11 09:17
Alvisa rikthehet, përballet me Bashkimin.Emocione & rrëfime të forta-Përputhen Prime, 20 Nëntor 2021
21/11 09:15
Mikela në“zjarr”me Erjonin.Takimi fantastik përplas Mikelën-Brunon & Markon-Përputhen,19 Nëntor 2021
20/11 09:21
Big Brother Albania Vip | Permbledhja ditore | 19 Nëntor 2021
20/11 09:20