Abuzimi me 15 vjeçaren, flet drejtori i Alo 116: Viktima e thjeshtëzoi situatën
01/06/2020 19:31
Ftesë në 5, Njihuni me “ligjërisht bionde” vajza seksi e sms-të nxehta… 2 Korrik 2020, Pjesa 1
02/07 22:29
Ftesë në 5, Gratë nuk u shpëtojnë steriotipeve, ja cilat janë më të shpeshtat, 2 Korrik 2020, Pjesa 2
02/07 22:29
Ftesë në 5, Me çfarë steriotipesh përballen Valbona, Jerina & Adela, 2 Korrik 2020, Pjesa 3
02/07 22:28
Ngele në palestër se ato këmbë do të mbajnë, kush e paragjykon Jerina Lalaj?
02/07 19:19
Do të të lëpij këmbët dhe …, “ligjërisht bionde” lexon live mesazhet erotike që merr në inbox
02/07 19:18
Në kërkim të personit të zemrës, por “ligjërisht bionde” ka një kusht për fatlumin
02/07 19:18
A është bionde në të gjitha kuptimet? Ja pyetjet tipike që testuan avokaten seksi
02/07 19:17
Si ta mbash mirë me djemtë? “Ligjërisht bionde” ndan 1 këshillë nga ekperienca personale
02/07 19:17
Buzë të kuqe që në mëngjes? Gazetarja e pranon hapur: Po, paragjykoj!
02/07 19:16
Moderatoret e sportit janë si zbukurime, plas debati në studio
02/07 19:16
Ngele me qenin, si s’gjete burrë, kush ia ka sjellë në majë të hundës sipërmarrëses?
02/07 19:15
E paragjykonin për zërin, Viola Gjoleka: Kisha frikë të hapja…
01/07 20:17
Mezi përballoja faturat, jetesa e vështirë e Violës kur erdhi në Tiranë
01/07 20:17
Pse u largua nga Anabel? Viola nuk e kursen përgjigjen!
01/07 20:17
Megi shoqja më e ngushtë? Ja këshilla që i dha para se të vinte në emision
01/07 20:16
Me aheng dhe raki, ja si u festua nga ballkoni i Nivicës në studion e “Ftesë në 5”
01/07 20:16
Kënga për Kurveleshin ndez atmosferën, por mos e humb as reagimin spontan të Bietës!
01/07 20:16
Lisa të shenjtë dhe shpendë të rrallë, pse duhet të nisesh direkt për Nivicë
01/07 20:15
Ftesë në 5, Pa filtra si Viola Gjoleka: Largimi nga Anabel & raporti me vajzat, 1 Korrik 2020, Pjesa 1
01/07 19:33
Ftesë në 5, Nivica, fshati mbi kanion që po “pushtohet” nga turistët, 1 Korrik 2020, Pjesa 2
01/07 19:33