Abilekaj-Topallit: Ju keni qenë gjithmonë konfliktuale, keni përgjegjësi për shumë gjëra
23/02/2021 21:53

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – ‘Pandemia dhe politika’, Halim Kosova përballë gazetares Eni Vasili
03/03 02:46
Halim Kosova përgjigjet prerazi nëse do të bëhet pjesë e mazhorancës Socialiste apo jo
02/03 22:38
Qytetaret pyesin dr. Kosovën: Përse fole sot që nuk të bën deputet? Kosova jep shpjegime
02/03 22:38
Halim Kosova lë të hapur mundësinë e bashkëpunimit me forca të tjera politike edhe me PS
02/03 22:25
Halim Kosova flet për raportin me Berishën që nga koha kur ishte student i tij
02/03 22:25
Bomba e Halim Kosovës, Tritan Shehu me solli një person që t’i firmosja tender korruptiv
02/03 22:19
“Më skualifikoi Ruli dhe Nishani”, i emocionuar dr. Kosova tregon me emra personat që e përjashtuan
02/03 22:17
Basha më tha: Komisioni të ka skualifikuar, Kosova: Më vrau shpirtërisht por nuk e besova
02/03 22:14
“Sot e tutje kam vendosur të fokusohem tek profesioni im”, Kosova zbulon sms që i dërgoi Bashës
02/03 22:01
Halim Kosova “rrëfehet” në Open, formulari dhe bisedat me Bashën, Bardhin dhe funksionarë të PD
02/03 21:59
Halim Kosova zbulon se si do ta zgjidhte situatën me covid-19 brenda dy javësh
02/03 21:36
Halim Kosova: Më vjen të telefonoj Ramën dhe ti them që unë e zgjidh këtë problem për dy javë
02/03 21:34
“Ndërmjet një vapori me respirator dhe një sistemi parësorë do zgjidhja të dytën”, flet Halim Kosova
02/03 21:28
Kush po e drejton luftën ndaj koronavirus? Halim Kosova: Vetë virusi
02/03 21:27
Open- Marrëveshja PD-LSI dhe Meta “në krye” të Opozitës, debat, Duma- Ndreca-Bushati-Haxhinasto
02/03 03:26
Duma e lexon si metafore deklaratën e Metës se mund të bëhet kryetar i Opozitës pas 26 Prillit
01/03 23:02
Ndreca: Presidenti duhet të “çmendet” i fundit, Duma: Duhet kontroll dhe balance
01/03 23:02
Bushati: Nëse Rama fiton, Ilir Meta nuk ka pse rri më në Presidencë, replika me Ndrecën
01/03 22:43
“Nëse Rama fiton 71 mandate, unë jap dorëheqjen”, deklarata e Metës, debat në Open
01/03 22:28
“Qëndrim prej militanti”, “qëndrim profan”, plas me Ndrecës dhe Bushatit për deklaratat e Metës
01/03 22:28