A ka aleancë kundër SPAK? Lela: Ja emrat që kanë bërë pakt me drejtësinë
11/04/2024 22:39

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë dhe të enjte ora 21.00, të mërkurën ora 22:00 në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë njëë"Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jet "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

“1 mln euro dhe 16 killera për një vrasje”, përgjimet tronditëse nga bosët e krimit në Shqipëri
21/05 00:01
A është gjallë Ervis Matinaj? Bezat: SPAK do gjej “të penduarin” mes 50 personave nën hetim nga SKY
20/05 23:09
“Koha për ti marrë paratë”, Karamuço tregon ku janë fshehur miliona euro të grupeve kriminale
20/05 22:55
Gazetari jep emrat: Martinaj punoi për PD në Elbasan, Noka dhe Ndreca për PS në Lezhë
20/05 22:51
“Çfarë është ky Sky, ku i gjetët provat?”, avokati përplaset me Hoxhën: Gjykata s’do i pranojë
20/05 22:29
“Arben Ndoka iku, i keni në Dubai”, gazetarja përplaset me avokatin: Ja tha Polici që po e përgjonin
20/05 22:27
Shokon gazetari Vezaj: Shullazi jepte urdhëra për vrasje nga burgu nën regjimin 41Bis
20/05 22:11
“Po më erdhi Durimi e mbysim këtu”, Kasapi flet me emra për Martinaj, Bamin dhe Arben Ndokën
20/05 21:54
“Shullazi hyri në 41Bis”, gazetarja: Ervis Martinaj tha në atë moment, ky doli jashtë loje
20/05 21:42
Fuqia e Krimit/ Trondit Karamuço: Prokurorit i fotografuan vajzën, gjyqtares i rrahën burrin
20/05 21:34
“Edi ka parcelat me drogë”, kush është deputeti i PS në qarkun e Lezhë që del në dosje?
20/05 21:30
Trondit gazetarja/ “Kujdes se ka spiunë”, Polici furnizonte krimin për të ruajtur drogën
20/05 21:22
“Lufta” për shqiptarët në Greqi, Mitsotakis i nis Ramës ‘SMS’ përmes motrës së tij
16/05 23:54
Një shqiptar drejt Parlamentit Europian, historia e rrallë e Muharrem Salihu
16/05 23:49
“E ka thenë Kina para jush”, Curri kap “mat” deputeten e PS: Rienergjizimin e shpikën ata
16/05 22:45
Ekonomi flet për SPAK: Çfarë faji ka Rama për individët e korruptuar, ai i jep përgjegjësinë
16/05 22:35
Çfarë ndryshoi? Rakipllari pyet deputeten e PS: Pse Rama harroi non gratën e Berishës?
16/05 22:24
“Skëndërbeu imi dhe i joti”, Ekonomi sfidon Spiropalin: Rama ka shumë detyra mbi supe
16/05 21:55
“Ty të dëgjova edhe pse s’jam dakord fare”, Kushi përplaset me Currin: Ata s’janë emigrantë
16/05 21:50
Rama po “blindon” fitoren me diasporën: Në vitin 2025, shqiptarët nga jashtë do votojnë
16/05 21:34