A ia fërkon shpatullën burrit në dush? Plas gallata në studio/ Ftesë në 5
22/09/2022 18:50

“Bëni dush me partnerin për të kursyer energji elektrike”, deklarata e ministres zviceriane hap polemika dhe të qeshura. Alban Musa, Iva Tiço, Klaudia Hila, Arvin Kita dhe Klodi Murati tregojnë metodat e reja për kursim energjie.

Ftesë në 5, Më mirë me familjen apo me shoqërinë? Të ftuarit sugjerojnë… 5 Dhjetor 2022, Pjesa 3
05/12 19:22
Ftesë në 5, Fundviti erdhi sërish por a e festojmë Vitin e Ri si dikur? 5 Dhjetor 2022, Pjesa 2
05/12 19:21
Ftesë në 5, Pas daljes nga DWTS Arbri i kërkon falje Arnitës për… 5 Dhjetor 2022, Pjesa 1
05/12 19:20
Dafina Hysa: Fatkeqësisht fëmijët sot presin për dhuratë Tablet/ Ftesë në 5
05/12 18:53
Profesor Tupja: S’kemi më kohë që të na marrë malli/ Ftesë në 5
05/12 18:53
Loco: Rinia sot dëshiron ta festojë Vitin e Ri në lokal duke kërcyer/ Ftesë në 5
05/12 18:52
Edmond Tupja: Jo më urime Gëzuar Vitin e Ri por “Hidheruar Vitin e Ri”/ Ftesë në 5
05/12 18:52
Arbër Çepani i kërkon ndjesë live të dashurës, pas saj edhe bankës/ Ftesë në 5
05/12 18:30
Arbër Çepani hyn në studio me piruetë, ngel me gojëhapur Bieta dhe balerina/ Ftesë në 5
05/12 18:30
“Sarën ( e Ledrit) e paragjykoja nga instagrami, Arbri: Më ka surprizuar nga afër/ Ftesë në 5
05/12 18:29
Ftesë në 5, Të publikohen ata që dërgojnë komente fyese… Pro apo kundër? 2 Dhjetor 2022, Pjesa 3
02/12 18:04
Zhaklin Lekatari: Më kanë kërcënuar, pastaj më janë lutur t’i fal/ Ftesë në 5
02/12 18:04
Ofendimet në parlament, Kejdi Mehmetaj: Më kanë prishur punë/ Ftesë në 5
02/12 18:04
“Ç’ janë këto zbutje”, përplasja mes Antonetës dhe Zhakut/ Ftesë në 5
02/12 18:03
Ftesë në 5, ”Edhe unë të publikoj”, gratë kundër gjuhës seksiste online, 2 Dhjetor 2022, Pjesa 2
02/12 18:03
Çifti i vajzave bëhen me binjakë, njëra regjistrohet si nëna, tjetra …/ Ftesë në 5
02/12 18:03
Mbajti shtatzëninë me binjakët, Rremida: Kalova depresion pas lindjes/ Ftesë në 5
02/12 18:02
Familja s’e pranoi se u lidh me vajzë, Rremida i vendos të birit emrin e gjyshit/ Ftesë në 5
02/12 18:02
Ftesë në 5,Çifti i vajzave homoseksuale bëhen prindër!Ja si janë regjistruar,2 Dhjetor 2022, Pjesa 1
02/12 18:02
Ftesë në 5, ”Raenla online shop” nga bluzat festive tek poçat për pemën, 1 Dhjetor 2022, Pjesa 3
01/12 18:00