A e vutë re? Këto janë dy dhuratat që keni fituar sot në mëngjes!
07/01/2020 17:53

Instruktori i njohur i yoga-s, Klodi Murati, ishte pjesë e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku shprehu objektivat dhe dëshirat për vitin 2020.

Gazetarja e revoltuar: Njerëzit s’ mbajnë maska pas fushatës, ja ç’ duhet të bënte Rama!
10/05 20:34
Pamje live nga stacioni i urbanit në Tiranë, qytetarët ruhen nga dielli jo nga kovid!
10/05 20:34
Grumbullime dhe festime në jug, mohon e ftuara: Nuk kishte thyerje rregullash në fundjavë!
10/05 20:34
A do të lirohemi këtë fundjavë? Skënder Brataj sqaron njëherë e mirë thashethemet
10/05 20:33
“Ca të nënës e ca të njerkës”, Arvin Kita debat me Brataj: S’zbatohen rregullat njësoj!
10/05 20:33
“Nuk e kemi arritur imunitetin e tufës, por do të bëjmë një dimër normal”, sqaron Brataj
10/05 20:32
Hapja e orarit apo heqja e maskave, ja cila është masa e parë që do të hiqet
10/05 20:32
Ftesë në 5, Drejt lirimt këtë verë? Përgjigjet Skënder Brataj, 10 Maj 2021, Pjesa 3
10/05 19:55
Ftesë në 5, Brataj jep lajmin e mirë: Do të kemi nga një lehtësim çdo javë, 10 Maj 2021, Pjesa 2
10/05 19:55
Ftesë në 5, 48 orë pa asnjë të shtruar nga covid, kur do lirohemi? 10 Maj 2021, Pjesa 1
10/05 19:38
Ftesë në 5, Çifti fitues i Just Dance bën bujë në Itali, planet pas fitores, 7 Maj 2021, Pjesa 3
07/05 18:00
Çifti i balerinëve pjesë e programit të njohur italian?! Ja kur do t’i shohim
07/05 18:00
“S’ më pëlqejnë djemtë e bukur”, deklarata e juristes brune lë gojëhapur rivalen bionde
07/05 17:45
Ftesë në 5, Erida & Arba: Përplasja mes ligjërisht bionde & ligjërisht brune, 7 Maj 2021, Pjesa 2
07/05 17:45
Kë gjuajnë më shumë djemtë? Biondia dhe brunia xheloze për njëra-tjetrën: Mua!
07/05 17:45
Poetja seksi s’ jep kollaj shance të para: Duhet merituar “po” ime!
07/05 17:45
Përlotet Bujar Asqeriu për mbesën: Ia doli vetë, nuk kishte as miq e as lekë!
07/05 17:15
Ftesë në 5, Fjorela, shqiptarja e “Formula E”, krah Enio Morricone, Bocelli.., 7 Maj 2021, Pjesa 1
07/05 17:15
Çfarë i tha Andrea Bocelli violinistes shqiptare kur e pa për herë të parë?
07/05 17:15
Bujar Asqeriu ka një këshillë për mbesën e famshme, por Bieta nuk bie shumë dakord!
07/05 17:15