A duhet t’i përdorim vajrat nxirës? Po ato të bëra në kushte shtëpie? Flet dermatologia / Wake Up
21/06/2024 09:42

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

Fjalëkryqi i parë për Wake Up, ndjekësi i rregullt i emisionit surprizon moderatorët!/ Wake Up
25/07 10:33
Rastet kur familjarët “shfrytëzojnë” fëmijët për punë në bujqësi dhe turizëm/ Wake Up
25/07 10:27
Fëmijë që kryejnë punë të detyruara. Çfarë masash janë marrë për mbrojtjen e tyre?/ Wake Up
25/07 10:26
Ky është profili i trafikantëve të qenieve njerëzore, bëni kujdes!/ Wake Up
25/07 10:18
Çfarë ka në xhep Blendi Salaj? Loja e re në Wake Up
25/07 10:17
“Shqipëria destinacion për trafikimin e qenieve njerëzore, preken gratë dhe fëmijët”!/ Wake Up
25/07 10:16
Loja në Wake Up/ Aurela s’e besonte as vetë që për pushime ishte dashuruar me një shtrak-shtruk
25/07 10:04
Çfarë po ndodh në plazhet shqiptare? Rregullat e çuditshme të pronarëve!/ Wake Up
25/07 10:01
Studimi: Gratë kanë më shumë nevojë për gjumë se burrat, arsyet janë këto…/ Wake Up
25/07 09:48
Zyrtare/ Celine Dion do hapë ceremoninë në Lojërat Olimpike, do paguhet 2 milionë dollarë!/ Wake Up
25/07 09:47
Kledi Kadiu rrëfen mes lotësh fillimet e tij në Itali: Për 8 vite kam bërë…/ Wake Up
25/07 09:45
Cila është gjuhë e botës tingëllon më bukur?/ Wake Up
25/07 09:44
Moti sot i paqendrueshëm dhe i freskët. Temperaturat deri në 34 gradë!/ Wake Up
25/07 09:25
Drin Bejta: Çmoj shumë Flor Mumajesin dhe Alban Skënderaj, nuk i ndaj dot!/ Wake Up
24/07 10:34
17-vjeçari që i këndon dashurisë në mënyrën më të bukur! Sa fanse i shkruajnë në ditë?/ Wake Up
24/07 10:34
Drin Bejta, këngëtari viral i rrjeteve sociale! Çfarë thotë ai për famën e papritur?/ Wake Up
24/07 10:24
Loja në Wake Up/ Shokët i kujtuan Zenit shtrak-shtruk e gjimnazit/ Wake Up
24/07 10:01
Pedagogia Elsa Skënderi sugjeron librat që duhet të lexoni këtë verë!/ Wake Up
24/07 10:01
Ardian Bujupi, këngëtari që lexon në plazh. Pedagogia rrëfen situatën me fansat!/ Wake Up
24/07 09:54
“Shihemi në gusht”, libri që nuk duhet t’ju mungojë gjatë pushimeve!/ Wake Up
24/07 09:51