A duhet bërë me detyrim vaksinimi? Boçari: Virusi dhe terapia kanë shumë të panjohura
27/10/2021 22:12

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – “Lufta me Sali Berishën në PD”, Lulzim Basha përballë gazetarëve
26/11 01:33
Sulo, Rakipllari dhe Abilekaj pyesin Bashën se çfarë do të ndodhë nëse i kërkojnë vulën dhe zyrën?
25/11 23:53
Akuzat e rënda të Bashës: Dua të besoj që Çelën, Doshin, Rakipin i ka futur Rama, jo Berisha
25/11 23:45
Si do e verifikoni që keni shumicën? Basha në PD s’ka ndodhur asgjë, veç shpalljes “non grata” të Berishës
25/11 23:39
Basha zbulon qëndrimin që do të mbajë nëse shkarkohet nga Kuvendi i datës 11 Dhjetor
25/11 23:27
Basha tregon se çfarë do të ndodhë me 4200 firmat e delegatëve që ndodhen në selinë blu?
25/11 23:26
Eni Vasili pyet Bashën: A i ndiqni “Foltoret” e Berishës? Kryedemokrati: humbje kohe, ka degraduar
25/11 23:09
Basha shpërthen ndaj Presidentit Meta: Shkatërroj fushatën në dy javët e fundit
25/11 22:59
Jeni penduar për djegien e mandateve? Basha: Vendimi u mor për të arritur te zgjedhjet e parakohshme
25/11 22:58
“Ju ankuat Ambasadores se Berisha merr vendimet në PD”? Basha: Janë trillime, Berisha gënjen
25/11 22:45
Basha: Jam i përgjegjshëm, ndryshe do ta akuzoja Berishën dhe familjen e tij për dosjet në SPAK
25/11 22:42
Basha hedh poshtë akuzat e Berishës për “Toyota Yaris”, gazetarët e pyesin: Ku e dije ti?
25/11 22:42
Rakipllari: Mos ma ngre zërin, Basha: Mos më bëj zhurmuesin, përplasja
25/11 22:20
Deklarata e fortë e Bashës: Po të ishte për veten time do kisha marrë vendim tjetër për Berishën
25/11 22:20
A shkon dot Basha në SHBA? Kreu i PD thotë me bindje që po. Debat me Rakipllarin dhe Abilekajn
25/11 22:19
Basha i përgjigjet Berishës për akuzat në lidhje me dosjen “Muzin”, është trillim
25/11 22:19
Sulo pyet Bashën: E diskutove përjashtimin me Berishën? Ja si përgjigjet kryedemokrati
25/11 22:03
Basha: E paralajmërova Berishën për raportet me SHBA, më tha merr vendimet e tua
25/11 22:02
Kush është Berisha sot për Bashën? Kryedemokrati përballet me gazetarë dhe analistë në Open
25/11 22:01
Open- Agron Shehaj “përballet” live për firmat me delegaten e PD, Bushatin, Hilën & Babaramon
24/11 23:15