A do të largoheshe nga Shqipëria? Prima Balerina: E kam menduar por… | Zona Zero Top News
02/12/2022 21:03

E ftuar sot në Zona Zero ishte Prima Balerina Alexia Velo e cila ka folur për karrierën e saj si balerinë dhe vështirësit e skenave ndërkombëtare dhe vendase

‘Të dielën shkon 1 mld views’/Eksperti: Luizi ja ka kaluar edhe Noizyt! | Zona Zero Top News
27/01 22:34
Zhvillohet mbrëmja ‘GALA’ për më të mirët e sportit-Çmimet që do ndahen | Zona Zero Top News
27/01 22:31
Armaldo s’duhet të pranojë t’i thërrasin ‘Maestro’-Analizon eksperti Kallanxhi | Zona Zero Top News
27/01 22:27
‘Çdo gjë që ka të bëjë me Luiz Ejllin është 100-fishuar’-Eksperti i IT | Zona Zero Top News
27/01 22:27
Kush ka thyer rekorde të larta BBV1 apo BBV2? E zbulon Tomi Kallanxhi | Zona Zero Top News
27/01 22:26
Fenomeni Big Brother Vip ‘jehonë’ deri në Australinë e largët | Zona Zero Top News
27/01 22:12
Habit eksperti: Shqiptarët në Google, kërkojnë Kiarën para operacioneve | Zona Zero Top News
27/01 22:11
Tomi Kallanxhi: Qyteti më pak i interesuar për Luizin është Durrësi | Zona Zero Top News
27/01 22:11
‘Luiz Ejlli thyen rekordin’-Eksperti zbulon qytetet ku është kërkuar më shumë | Zona Zero Top News
27/01 22:10
‘Do të dëmtojë opozitën’-Alizoti: Ja çfarë thotë raporti | Zona Zero Top News
27/01 22:10
‘Ne jemi fatkeq’-Alizoti:Hetimi do të vijë nga opozita ose nga SHBA | Zona Zero Top News
27/01 22:10
Për çfarë kërkohet më shumë Olta Gixhari:Eksperti:Janë fiksuar pas bashkëshortit| Zona Zero Top News
27/01 22:06
‘Rama duhet të kishte dhënë dorëheqjen’-Alizoti për skandalin e McGonigal | Zona Zero Top News
27/01 21:45
A janë dëmtuar marrëdhëniet Shqipëri-SHBA? Analiza e deputetit të PD-së | Zona Zero Top News
27/01 21:38
Të rejat nga skandali ‘McGonigal’-Analiza e Adrian Shtunit | Zona Zero Top News
27/01 21:34
A ka cënim të interesave kombëtare? -Shtuni zbërthen çështjen ‘McGonigal’ | Zona Zero Top News
27/01 21:27
Skandali i ‘McGonigal’-Shtuni: Mund të ketë edhe gabime të tjera… | Zona Zero Top News
27/01 21:25
‘Kryeministri duhet të jetë trasparent’-Alizoti: Ka dashur të dëmtojë opozitën | Zona Zero Top News
27/01 21:19
‘Skandali më i madh në 100 vjet shtet’-Alizoti flet për çështjen ‘McGonigal’ | Zona Zero Top News
27/01 21:11
‘Lajm i keq për Shqipërinë’-Alizoti për çështjen ‘McGonigal’: Po flasim për… | Zona Zero Top News
27/01 21:09