“650 njerëz flasin me UFO-t”, Nadir Murra tregon se ekzistojnë “shtrigat”-Shqipëria Live
03/10/2022 16:40

Të dhënat e reja nga ekzistenca e UFO-ve Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Autore: Eralda Kenaj

Ju shton dëshirën seksuale, vetia çudibërëse e specit të kuq djegës – Shqipëria Live
05/12 16:38
Speci i kuq djegës ju shpëton nga infarkti dhe ishemia, ja si ta përdorni – Shqipëria Live
05/12 16:08
Çaji me spec djegës, ja mrekullitë që bën me tensionin e lartë- Shqipëria Live
05/12 16:07
Lavazh vaginal me spec djegës, i shpëton jetën nënave që sapo kanë lindur – Shqipëria Live
05/12 16:07
Surpriza më e bukur për gjyshen në 85 vjetorin e saj, flet nipi 14 vjeçar – Shqipëria Live
05/12 16:05
Gjyshja me 7 nuse, bën xhiron e rrjetit në pikturën e nipit – Shqipëria Live
05/12 16:05
“Jeta e 39 fëmijëve shqiptarë zhdukur në Londër mund të jetë në rrezik” – Shqipëria Live
05/12 16:03
Shqiptari në Londër: Autoritetet britanike e kanë fajin për humbjen e 39 fëmijëve – Shqipëria Live
05/12 16:03
Humbja e fëmijëve shqiptarë, avokati Hasani thirrje sekretares Britanike – Shqipëria Live
05/12 16:03
Shqiptarët në Londër thirrje prindërve për denoncim nëse ju kanë humbur fëmijët – Shqipëria Live
05/12 16:02
Serbët për parashikimin në “Shqipëria Live”: E humbëm ndeshjen prej magjistarëve – Shqipëria Live
05/12 15:46
Xherdan Shaqiri, Messi dhe Ronaldo kanë shënuar gola 3 kampionatet e fundit – Shqipëria Live
05/12 15:46
A do hetohet Xhaka nga FIFA për fanellën e Jasharit? Flet gazetari – Shqipëria Live
05/12 15:46
“Akt prej rrugaçi”, babai i Xhakës i përgjigjet Zanës: Rrugaçe je ti – Shqipëria Live
05/12 15:45
Zana Avdiu e quajti Xhakën, “rrugaç” gazetari: e bëri për vëmendje – Shqipëria Live
05/12 15:45
“Po jua q* atë nanë” gazetari: Xhaka shau pasi vet futbollisti serb e shau në shqip – Shqipëria Live
05/12 15:45
Flet shqiptari: Tifozët serb ankoheshin tek rojet kur shihnin flamurin shqiptar – Shqipëria Live
05/12 15:44
Xhaka dhe Shaqiri u “bën” shqiponjë para 30 mijë serbëve – Shqipëria Live
05/12 15:44
Nxori flamurin e UÇK-së në stadium, flet tifozi shqiptar: Ja si reaguan serbët – Shqipëria Live
05/12 15:44
“E dinim dy ditë para se Xhaka do festonte me “Jasharin” kundër serbëve” – Shqipëria Live
05/12 15:41