6 trendet e fundit për vetullat do ju habisin. Zbulo ku bën pjesë ti…/ Wake Up
26/05/2023 09:42

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Lei Kraja zëvendëson Ori Nebijaj, ja ku do e shihni…/ Wake Up
06/06 11:09
82 vjeçari kapet me hashash, merr paralajmërimin e fundit/ Wake Up
06/06 11:00
Thyen kufirin e shpejtësisë, gjobë 121,000 euro/ Wake Up
06/06 10:58
Arnold Schwarzenegger shef i filmave aksion në Netflix/ Wake Up
06/06 10:57
Kush do ta prezantojë festivalin Folklorik Kombëtar të Gjirokastrës?/ Wake Up
06/06 10:56
Ministria e Kulturës Elva Margariti: Ndërgjegjësim i të rinjve për folklorin dhe traditën/ Wake Up
06/06 10:53
Ministrija Elva Margariti: Gjirokastra shndërrohet në skenë të hapur për një javë/ Wake Up
06/06 10:52
Elva Margariti: Nuk kam arritur të mësoj vallen e Tropojës/ Wake Up
06/06 10:50
Festivali Folklorik i Gjirokastrës rikthehet pas 8 vitesh, ministrija zbulon detajet/ Wake Up
06/06 10:33
Oerd Bylykbashi reagon për Wake Up: Sistemi aktual zgjedhor është toksik/ Wake Up
06/06 10:04
Analistja: Presioni i qytetarëve mund të jetë zgjidhja kryesore për ndryshimin e kodit/ Wake Up
06/06 10:02
Analistja Arjanita Brahaj: Shumica e mandateve të lejon të bësh gjithçka/ Wake Up
06/06 10:02
Analistja: 20% e votuesve mbështetën partitë e vogla, por…/ Wake Up
06/06 10:01
Analistja: Duhet ndryshuar sistemi zgjedhor, të bëhet propocional kombëtar/ Wake Up
06/06 10:00
Analistja: PS 84 mandate në zgjedhjet parlamentare nëse zbatohet sistemit aktual zgjedhor/ Wake Up
06/06 09:39
Cila është kënga apo vallja juaj e preferuar nga repertori folklorik shqiptar?/ Wake Up
06/06 09:38
Kiara Tito duhet të kurojë imazhin e Luizit, kërkesa e habitshme e fansit/ Wake Up
06/06 09:34
Hapet shkolla e buzëqeshjes në Japoni/ Wake Up
06/06 09:34
Mungesa e gjumit dëmton rëndë trurin e njeriut/ Wake Up
06/06 09:33
Moti sot, luhatje temperaturash dhe rrebeshe shiu…/ Wake Up
06/06 09:32