“2 minuta shtesë në gjysëm-finale Europiani?! E turpshme”… Ja deklarata e Meridianit – Top Arena
11/07/2024 00:30

Top Arena është një emision i dedikuar kampionateve më të rëndësishme të futbollit, Kupa e Botës dhe Kampionati europian i futbollit. Qe prej vitit 2006 Top Channel organizon në verë një emision të dedikuar këtyre eventeve të mëdha të futbollit. Edhe këtë vit gjatë muajve qershor-korrik çdo natë do jemi me TOP ARENA për të ndjekur nga afër Kampionatin Europian EURO2024 që zhvillohet në Gjermani. Këtë edicion europiani merr më shumë vlerë për pjesëmarrjen e kombëtares shqiptare.

Top Arena, Episodi 31 – Finale, 14 Korrik 2024
15/07 02:35
Përfundon Euro2024. Spanja nr.1 në Europë. Ja komentet e panelit për kampionatin – Top Arena
15/07 01:46
Lidhje direkte nga Anglia / Ben Manaj i acaruar: faji është i trajnerit – Top Arena
15/07 00:02
Spanja kampione e Europës. Përparim Kabo i mërzitur: Anglia duhej… – Top Arena
14/07 23:47
Mbani barkun nga të qeshurat! Minioni ft. Alesia, Rike dhe Erjola – Top Arena
14/07 23:21
Mbani barkun nga të qeshurat! Minioni ft. Alesia, Rike dhe Erjola – Top Arena
14/07 23:18
Erjola Doçi nuk flet me Manushin? Zbulohet e vërteta në studio! – Top Arena
14/07 23:04
Shokon Bledi Mane: Njerëzit e Alfred Cakos më kanë kërcënuar! – Top Arena
14/07 22:37
Spanja shënon gol, Manushi nuk mban dot emocionet në studio! – Top Arena
14/07 22:31
Në pritje të fëmijës së parë? Nuk ka më dyshime! Rike Roçi: Do jem një mami shumë e ëmbël!-Top Arena
14/07 22:26
Çfarë tregon gjuha e trupit tek yjet e Euro 2024? Flet Ksenofon Ilia! – Top Arena
14/07 21:58
Meri Shehu i kthehet keq Bledi Manes: Rri vetë në ajër une! – Top Arena
14/07 21:46
Rike Roçi përplaset me Bledin Manen në studio: Unë apo ti? – Top Arena
14/07 21:39
Çfarë po ndodh, Eno Popi prezantues në Top Arena! Po Manushi? – Top Arena
14/07 21:34
Top Arena, Episodi 30 – 13 Korrik 2024
14/07 00:20
BBV4 | Renee, bukuroshja e famshme në Tik Tok rrëfen gjithçka! – Top Arena
13/07 22:49
“Kopjoj Megi Pojanin”- Renee, vajza e Julian e pranon hapur! – Top Arena
13/07 22:47
“Doja t’i thyeja mikrofonin kokës…”- Kastro Zizo i thotë të gjitha! – Top Arena
13/07 22:22
Visjani, Akili dhe Meri ja marrin valles në studio! – Top Arena
13/07 22:03
Antonela Berisha jep lajmin e madh: Do shtohem me… – Top Arena
13/07 21:52