12 vjeçarja përdhunohet nga partneri i motrës, detaje tronditëse – Shqipëria Live 7 Dhjetor 2021
07/12/2021 14:11

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

“Gjurmë pa shenje” filmi romancë-aksion me date 20 janar në kinema-Shqipëria Live
14/01 16:44
Përlotet regjisori: Filmin ” Gjurmë pa shenjë” e bëra për prindërit e mi-Shqipëria Live
14/01 16:43
Legalizimi i kanabis, pozitiv në ekonominë e vendit, rrit punësimin-Shqipëria Live
14/01 16:37
“Vaji i hashashit bënë mrekulli te të sëmurët me kancer”, flet mjeku popullor-Shqipëria Live
14/01 16:36
” Do mbjell hashash në vazo”, Sazan Guri: Do flas me bimën-Shqipëria Live
14/01 16:36
“A do e pish hashashin?”,Sazan Guri:Ja se për çfarë e konsumoj, nuk do ta besoni-Shqipëria Live
14/01 16:36
“Maqedonia legalizon kanabis, kompanitë më të mëdha i ka vëllai i Kryeministrit”-Shqipëria Live
14/01 16:30
“Legalizimi i kanabisit është një hap i pa menduar nga qeveria maqedonase”-Shqipëria Live
14/01 16:29
” Duhet legalizuar kanabis” Egla Harxhi: Ka 22 mijë variante përdorimi i saj-Shqipëria Live
14/01 16:29
“Kanabis është ekologjik dhe shumë i kërkuar në fushën e ndërtimit”habit Egla Harxhi-Shqipëria Live
14/01 16:22
“Hashashi është qetësues si kamomili” Sazan Guri bën deklaratën e fortë-Shqipëria Live
14/01 16:21
Ritvana dëshiron të rikthehet në Përputhen për Mevlanin-Shqipëria Live
14/01 16:08
Ritvana me Argjendin do përballem në gjyq, ja cila është akuza kundër tij-Shqipëria Live
14/01 16:08
Ritvana vjen në Shqipëri, nuk do ta besoni kë ka takuar nga djemtë e Përputhen-Shqipëria Live
14/01 16:07
“Kisha gjëndra në gjoks”, Ritvana e Përputhen kryen operacionin e vështirë-Shqipëria Live
14/01 16:07
“Gjykatat e mbushura me falsifikues,dënohen deri në 7 vite se fituan 300mijë euro”-Shqipëria Live
14/01 16:04
“Të gjithë duan të ikin,jemi të pashpresë”,Edlira Çepani me mesazh të fortë – Shqipëria Live
14/01 16:04
Fitonin deri në 300 mijë euro ,eksperti:Ja si punojnë falsifikuesit e dokumenteve-Shqipëria Live
14/01 16:03
Dashuri mes vajzës së deputetit dhe shkrimtarit, “Gjumë pa shenjë”-Shqipëria Live 14 Janar 2022
14/01 15:30
Beri operacion në gjoks,Ritvana e Perputhen:Do hedh Argjendin në gjyq – Shqipëria Live 14 Janar 2022
14/01 15:28