‘100 thirrjet për Berishën në Prokurori’ deklaratat shokuese | Breaking Top News
14/01/2022 18:08

"Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni.

Rikthimi i Berishës do mundë Ramën? Deklarata të forta nga të ftuarit | Breaking Top News
24/05 15:45
Lija e majmunit do të rikthejë karantinën? Ja çfarë zbulon Pëllumb Pipero | Breaking Top News
24/05 15:20
Çështja çame pa zgjidhje/ Shteti grek ka gënjyer, ja ç’duhet të bëjë qeveria jonë |Breaking Top News
24/05 14:00
Lija e majmunit edhe në Shqipëri? Pëllumb Pipero flet për rrezikshmërinë | Breaking Top News
24/05 13:57
Negociatat PS-PD për presidentinh konsensual! Arben Malaj zbulon çfarë pritet | Breaking Top News
24/05 13:51
‘Shteti grek i ka dhënë BE informacione të gabuara për çamët’, Muhedini | Breaking Top News
24/05 13:47
Berisha rikthen PD në pushtet? Ja çfarë parashikojnë Andoni dhe Bejko | Breaking Top News
24/05 12:50
Deklarata e fortë: Berisha nuk e ka më shumicëm, njerëzit po i largohen | Breaking Top News
24/05 12:30
‘Berisha 80-vjeç rikthehet në politikë, po tregon që është i vogël’, Andoni | Breaking Top News
24/05 12:16
‘Rikthimi i Berishës si një riciklim i xhaketave të vjetra’, Roland Bejko | Breaking Top News
24/05 12:12
Rikthimi i Berishës në PD, a do ta mundë Ramën? Diskutime nga Bejko e Andoni | Breaking Top News
24/05 12:04
Çfarë ndodhi me policin? Një efektiv qëllon kolegun, tjetri qytetarin, detajet | Breaking Top News
24/05 11:17
Këmbimi Valutor 24 Maj/ Njihuni me vlerën e monedhave të huaja në Shqipëri | Breaking Top News
24/05 10:26
Emri për president/ Plas debati në studio, a do ketë negociata PS-PD? |Breaking Top News
23/05 15:49
Parashikimet për Conference League/ Masat dhe përgatitjet | Breaking Top News
23/05 14:23
Ndalohen qeset plastike, qeveria e vonuar për 10 vite/Diskutojnë Nasto dhe Ferruni |Breaking TopNews
23/05 13:42
Fitorja e Berishës/ Kulluri: Fjalimi si i Bashës, ja pse s’kanë emra për president |Breaking TopNews
23/05 13:38
‘Zgjedhja e presidentit një teatër me kukulla, ja ku qëndron ngërçi’, Kulluri | Breaking Top News
23/05 13:12
‘Alibeaj sillet si kryetar i PD, Basha si zombie’, Kulluri | Breaking Top News
23/05 13:09
‘Fjalimi i Berishës si i Bashës, paska qenë një kukull…’, Edvin Kulluri | Breaking Top News
23/05 13:03