“Të paralizuar nga Corona” – Virusi që po vret ekonominë dhe jetën sociale në Shqipëri – Top Story
18/03/2020 00:01
“Alarmi i Coronavirusit”- Si po përhapet me shpejtësi virusi në Shqipëri,nga pacienti zero-Top Story
10/03/2020 22:09
“Gjiri i Lalzit” – Si u zaptuan tokat nga kriminelët, politikanët e deri tek oligarkët – Top Story
03/03/2020 22:57
“Mashtrimi me pilula” – Recetat e pacientëve mbushen me suplemente fiktive – Top Story
25/02/2020 22:15
“Haklajt e Tropojës”, Pj.3 – Ekskluzive, si u tradhëtua Fatmir Haklaj nga kunati i tij – Top Story
18/02/2020 22:03
“Haklajt e Tropojës”, Pj.2 – Vrasja e Azem Hajdarit dhe konflikti me fisin Hyka – Top Story
11/02/2020 22:00
“Haklajt e Tropojës”, Pj.1 – Flet ekskluzivisht Zylfie Haklaj, si nisi seriali i vrasjeve -Top Story
04/02/2020 22:00
“Muxhahedinët e Shqipërisë” – Rrëfime të rralla dhe pamje ekskluzive të kampit në Manëz – Top Story
28/01/2020 22:10
“Bandat e Lushnjes” – Lufta e përgjakshme mes Aldo Bares dhe Artur Dajës, mbi 50 viktima – Top Story
21/01/2020 22:00
Top Story – “Shqipja e rrezikuar” – Mbi 500 mijë fjalë të huaja, kanë deformuar gjuhën tonë
14/01/2020 22:00
Top Story – “Vjedhje me tendera” – Ja si grabiten 300 mln euro çdo vit nga institucionet
07/01/2020 22:00
Top Story – “Tregu i bebeve” – Si abuzohet me fertilizimin in vitron dhe surrogacinë
24/12/2019 22:05
Top Story – “Plumba mbi drejtësinë” – Inskenimi i atentateve ndaj prokurorëve dhe gjyqtarëve
17/12/2019 22:00
“Ndërtues që vrasin” – Njihuni me të babëziturit e pallateve në Durrës – Top Story
10/12/2019 22:00
Top Story – “Pabesia” – Pamje dhe rrëfime të patransmetuara, për 51 viktimat e tërmetit
03/12/2019 22:44
“Misteret e Bllokut” – Privilegjet, aleancat, martesat politike dhe intrigat e regjimit – Top Story
19/11/2019 21:59
“Dueli Rama-Meta” – Thikat pas shpine, pabesitë, darkat dhe marrëveshjet okulte – Top Story
12/11/2019 22:07
“Vaji i kanabisit” – Në Shqipëri tregtohet ilegalisht, në Maqedoni fitohen miliona euro – Top Story
05/11/2019 22:00
“Monopoli i Rinasit” – Hije skandali mbi koncesionin, miliona euro fitime – Top Story
29/10/2019 22:00
“Zhdukja e Remzi Hoxhës” – Ky dokumentar tregon të vërtetën e kësaj ngjarje – Top Story
22/10/2019 22:00
“Zhdukja e Remzi Hoxhës” – Ky dokumentar tregon të vërtetën e kësaj ngjarje – Top Story
22/10/2019 13:39
“Zhdukja e Remzi Hoxhës”, të martën, ora 21:00 në Top Story
20/10/2019 18:48
“Dibra 184” – Përgjimet, hetimet, roli i Ymer Lalës dhe rrëfime ekskluzive – Top Story
15/10/2019 22:15
“Tkurrja e Shqipërisë” – Brenda pak viteve, vendi ynë do të ketë rreth 1 milion banorë – Top Story
08/10/2019 22:06
“Soros dhe Shqipëria” – Si kanë përfituar nga fondacioni, Rama, Veliaj, Basha dhe Meta – Top Story
01/10/2019 22:15
“Grabitqari i Londrës” – Historia e vlonjatit Astrit Kapaj, tmerrin e vilave luksoze – Top Story
24/09/2019 22:21
“Skandalet e diplomacisë” – Një investigim për emërimet & abuzimet në shërbimin e jashtëm – Top Story
17/09/2019 22:15
“Përdhunimet e serbëve” – Rrëfime të llahtarshme, nga ngjarjet e luftës në Kosovë – Top Story
10/09/2019 22:36
“Tërmetet e Korçës” – Përjetime të frikshme nga lëkundjet e forta të tokës – Top Story
13/06/2019 12:01
“Vrasja e Fatmir Xhindin” – Pistat e hetimit dhe orët e fundit të deputetit socialist – Top Story
06/06/2019 11:59