Top Show: Kur Albin Kurti fliste para se te fitonte zgjedhjet e 6 tetorit.
09/10/2019 13:20
Top Show – Vetëvendosja në Negociata – Pjesa 1
09/10/2019 11:37
Top Show – Vetëvendosja në Negociata – Pjesa 2
09/10/2019 10:51
Top Show – Vetëvendosja në Negociata – Pjesa 3
09/10/2019 10:50
Top Show, ish-ambasadori Çejku: Albin Kurti mos kompleksohet por të ndryshojë
08/10/2019 23:38
Top Show, bashkeqeverisja me LDK-në, e realizueshme për Albin Kurtin?
08/10/2019 23:33
Top Show, Çejku: Dialogu do jetë pa afat me një kryeministër si Albin Kurti
08/10/2019 23:11
Top Show, Rashiti pyetje Kurtin: Si do sillesh në dialogun Kosovë-Serbi?
08/10/2019 23:10
Top Show, Nurellari paralajmëron: Nëse Kurti nuk reformohet, fatin do ta ketë të shkurtër
08/10/2019 23:06
Realiteti i ri Digital – Top Show, 1 Tetor 2019, Pjesa 1
02/10/2019 11:20
Realiteti i ri Digital – Top Show, 1 Tetor 2019, Pjesa 2
02/10/2019 10:43
Realiteti i ri Digital – Top Show, 1 Tetor 2019, Pjesa 3
02/10/2019 10:41
Top Show, Gellci i RTSH-së: Përse TVSH nuk e fiku transmetimin analog
01/10/2019 23:48
Top Show, Poga: Jashtë logjike që RTSH ska fikur ende transmetimin analog
01/10/2019 23:36
Top Show, Alfred Peza: Tan Hoxha, dallëndyshja e transmetimeve dixhitale
01/10/2019 23:34
Top Show, zyrtarja e AMA paralajmëron: Nuk ka kthim mbrapa në analog
01/10/2019 23:29
Termeti “Fake News”: Debati mes Maznikut, Sulos, Kazhanit – Top Show, 24 Shtator 2019, Pjesa 1
25/09/2019 11:16
Termeti “Fake News”: Çfarë thanë Abilekaj, Gjoni & Mile? – Top Show, 24 Shtator 2019, Pjesa 2
25/09/2019 10:50
Termeti “ Fake News”: Debati mes Çipës, Sulos & Daçit – Top Show, 24 Shtator 2019, Pjesa 3
25/09/2019 10:50
Top Show, Gjoni “shfryn” për portalet: Na e kanë bërë jetën ferr
24/09/2019 23:52
Top Show, tërmeti i Syri.net, Mazniku: U bë gazetari të keqe…
24/09/2019 23:36
Top Show, Abilekaj: Publikimi i lajmit një papërgjegjshmëri. Lajmi nuk është pune gazetarie
24/09/2019 23:36
Top Show, Kazhani kritikë ndaj syri.net: Po ta kisha bërë unë këtë lajm do ta kisha mbyllur portalin
24/09/2019 23:30
Top Show: Erjon Kristo falenderon gjyshërit si heronjtë e arsimit. Si reagon publiku?
18/09/2019 14:28
Top Show, Alisa Mysliu: Po të kisha mundësinë, do zgjidhja të jetoja jashtë me fëmijët
18/09/2019 14:28
Top Show – Sa kushton shkolla? Debati, Kristos, Janaqit, Mysliut & Gjonit, 17 Shtator 2019 – Pjesa 1
18/09/2019 11:25
Top Show, Kurrikulat në shkolla: Çfarë thanë Ruseti, Mesi, Balles dhe Kristos? – Pjesa 2
18/09/2019 11:25
Top Show – Kurikulat në shkolla: Çfarë thanë Ruseti, Mesi, Balla dhe Kristo – Pjesa 3
18/09/2019 11:25
Top Show, replikat Balla-Janaqi: Në tekstet shkollore ka diskriminime
18/09/2019 00:00
Top Show, Kristo: Problemet në shkolla nuk zgjidhen me kova dhe gëlqere
18/09/2019 00:00