Pasdite ne TCH, Rovena Dilo dhe Elton Merja miq dhe bashkepunetore, 25 Maj 2018, Pjesa 1
26/05/2018 17:08
Pasdite ne TCH, Produksioni i ri qe ribashkon Rovenen me Eltionin, 25 Maj 2018, Pjesa 2
26/05/2018 17:08
Pasdite ne TCH, Altinbas me oferta te shumta per te dytin vit radhazi, 25 Maj 2018, Pjesa 3
26/05/2018 17:07
Pasdite ne TCH, Ushqimi tradicional shqiptar me i preferuari per turistet, 25 Maj 2018, Pjesa 4
26/05/2018 17:07
Pasdite ne TCH, Zef Deda, ne skene qe femije, 24 Maj 2018, Pjesa 1
25/05/2018 14:17
Pasdite ne TCH, Zef Deda, i dashuruar gjithmone me Rozen, 24 Maj 2018, Pjesa 2
25/05/2018 14:17
Pasdite ne TCH, A po plaket Shqiperia, 24 Maj 2018, Pjesa 3
25/05/2018 14:16
Pasdite ne TCH, Pasojat qe vijne nga plakja e popullsise, 24 Maj 2018, Pjesa 4
25/05/2018 14:16
Pasdite ne TCH, Myfarete Laze, kengetarja me zerine e ngrohte dhe te fuqishem, 23 Maj 2018, Pjesa 1
24/05/2018 13:06
Pasdite ne TCH, Myfarete Laze, ndoshta serish ne nje festival te madh, 23 Maj 2018, Pjesa 2
24/05/2018 13:06
Pasdite ne TCH, Tomorr Kokona, ne ndihme te femijeve per ne skena boterore, 23 Maj 2018, Pjesa 3
24/05/2018 13:06
Pasdite ne TCH, Rendesia e ujit te filtruar & te sigurte, per lekure te bukur, 23 Maj 2018, Pjesa 4
24/05/2018 13:00
Pasdite ne TCH, Elida dhe Vladimir Janushi rrefejne historine e dashurise, 22 Maj 2018, Pjesa 1
23/05/2018 12:37
Pasdite ne TCH, Jeta e Elida Janushit mes SHBA-se dhe Shqiperise, 22 Maj 2018, Pjesa 2
23/05/2018 12:36
Pasdite ne TCH, Ana Mata, gruaja e mrekullise nga Guatemala, 22 Maj 2018, Pjesa 3
23/05/2018 12:36
Pasdite ne TCH, Klinika Zogu I, 22 Maj 2018, Pjesa 4
23/05/2018 12:35
Pasdite ne TCH, Si vishen vipat shqiptare, 21 Maj 2018, Pjesa 1
22/05/2018 14:37
Pasdite ne TCH, Cfare duhet te lexojne ne pushimet verore femijet tane, 21 Maj 2018, Pjesa 2
22/05/2018 14:37
Pasdite ne TCH, Patrizzia Mottola, zeri I dashur I femijerise dhe adoleshences, 21 Maj 2018, Pjesa 3
22/05/2018 14:35
Pasdite ne TCH, Te jetosh ne nje shtepi te bukur, 21 Maj 2018, Pjesa 4
22/05/2018 14:34
Pasdite ne TCH, Martesa e vitit mes Princit Harry dhe aktores Meghan Markle, 18 Maj 2018, Pjesa 1
19/05/2018 17:57
Pasdite ne TCH, Sekretet dhe thashethemet e marteses mbreterore, 18 Maj 2018, Pjesa 2
19/05/2018 17:56
Pasdite ne TCH, Merita Rexha Tershana, nje jete mes koncertesh neper bote, 18 Maj 2018, Pjesa 3
19/05/2018 17:56
Pasdite ne TCH, Deni Hoxha, na tregon si te behesh pjese e Harvardit, 18 Maj 2018, Pjesa 4
19/05/2018 17:56
Pasdite ne TCH, Enkeleda Zeko, perse zgjodha sportin, 17 Maj 2018, Pjesa 1
18/05/2018 13:31
Pasdite ne TCH, Enkeleda Zeko, perse zgjodha sportin, 17 Maj 2018, Pjesa 2
18/05/2018 13:31
Pasdite ne TCH, Miss summer world, sjell bukuroshet e gjithe botes ne Durres, 17 Maj 2018, Pjesa 3
18/05/2018 13:31
Pasdite ne TCH, Nje shpikje per instagram, 17 Maj 2018, Pjesa 4
18/05/2018 13:30
Pasdite ne TCH, Valentina Duka, lidhja e hershme me politiken & PD, 16 Maj 2018, Pjesa 1
17/05/2018 13:16
Pasdite ne TCH, Valentina Duka, nje amvise me nje familje te lumtur, 16 Maj 2018, Pjesa 2
17/05/2018 13:15